Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem hisz bennem senki?...

Miért nem hisz bennem senki? Szerintetek is álomvilágban élek?

Figyelt kérdés

13 és fél éves vagyok.

Nagy álmom Amerika, és imádom a jövőmet tervezgetni.

Van egy füzetem, amikbe lerajzolgattam a leendő házam, a szobák berendezését, stb., ami azért tényleg messze van még, hogy tervezgessem.

Múltkor apával erről beszéltünk, mondtam: "Én már húszévesen nem leszek itt." Erre kiröhögött, hogy ő meg már 39 éves, és még mindig itt van.

Anyának ezt VICCből mondtam: "tök jó lenne, ha lenne három munkám: egyet délelőtt csinálnék+lenne egy ruhaboltom+esténként modelleket fotóznék (imádok fotózni!)" erre ennyi válasz jött: "igen, ezek tényleg szép álmok"

Miért nem hiszi el senki, hogy képes vagyok erre?!

Szerintetek is "álomvilágban" - ahogy anya fogalmaz - élek?


2009. okt. 29. 18:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

- szerintem se akarta eléggé. persze amikor kisbaba voltam, volt kint, de hogyha neki nem sikerült ott maradnia, nekem ugyan miért sikerülne?! de majd meglátja:D ... köszönöm a választ!

- te jó ég. és akkor még az albérletről nem is beszéltünk, vagy nem tudom, hol fogok lakni:D hajaj. akkor el is kezdhetem a gyűjtögetést :D:D köszi az infókat, hasznosak voltak!

2009. okt. 29. 19:56
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem is vannak álmaim de

kevés az esély rá hogy teljesüljenek :(

2009. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy soha nem fogod megvalósítani. Csak tervezgesd nyugodtan de lehet mire felnősz már nem is lesz kedved elmenni. Ha akarsz mész. Ennyi. Ha valamit nagyon akar az ember, akkor mindenre képes. Egyébként én is szeretem amerikát, tök jó lenne ott lakni, főleg a tengerpart...

Tényleg, lehet hogy adtál egy tök jó ötletet...

13/L

2009. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem jól csinálsz mindent. Ismered esetleg a vonzás törvényét? Mert ha nem akkor tökéletesen ráéreztél magadtól (Van egy füzetem, amikbe lerajzolgattam a leendő házam, a szobák berendezését, stb.)!
2009. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

- miért? még az is teljesülhet, hogy híres énekesnő lesz valakiből, akinek alig van hangja, csak fejleszteni kell!! fel a fejjel!!:)

- én is a tengerpartot imádom:) tuti el fogok menni, már régóta szilárd bennem ez az elhatározás... hát, ha adtam egy ötletet, sok sikert a megvalósításához:)

- persze, és szoktam is használni. vagy 2 hétig annyira erősen koncentráltam arra is, hogy megnyerjük a lottót, de semmi nem lett belőle... ami a titok könyvében van, hogy az egyik szerkesztője papírpénzt (1.000.000 dolláros bankjegyet vagy micsodát) ragasztott a plafonra, és azt nézte, és annyit keresett abban az évben; hát olyat csináltam anyának is, de nem is törődik vele! ő nem hisz benne! pedig én egyedül nem tudom, honnan fogok pénzt szerezni! :S

2009. okt. 30. 20:17
 16/17 anonim ***** válasza:
ha elmész egy eötvös vagy egy apáczai vagy trefort ginnáziumba és ott csinálsz egy 5.00 átlagot 11. ill. 12. ben akkor van esélyed arra, hogy fölvesznek, aztán tandij meg kollégium és egyebek. Akard testestül-lelkestül és tegyél az álmaidért=)
2009. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) próbálok minél jobban tanulni, de nem olyan könnyű az :D
2009. nov. 11. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!