Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kézben tudom tartani a saját...

Kézben tudom tartani a saját dolgaimat később?

Figyelt kérdés

Most 24 éves vagyok, fiú. Amikor még nagypapám élt, nagyon sokat beszélgettünk és sok mindent megtanított. Mindig azt mondta, hogy milyen okos és értelmes fiú vagyok és sokra fogom vinni. Meghalt 3 éve, és ugyan történtek jó dolgok is, de mostanában nagyon elbénáztam a dolgaimat.


Most ott tartok, hogy mínusz 300 ezer ft, és semmi bevételem nincs. Aláírtam egy szerződést amit nem kellett volna. Duna House..megnevezem..soha ne menjetek hozzájuk, semmilyen ügyben, csak egy őszinte jó tanács.


Szóval mindig azt mondta, hogy ügyes és okos vagyok, és én ezt el is hittem akkor, mert olyan magabiztos voltam. Amióta ő nincs, azóta nem vagyok biztos a dolgaimban, sőt inkább félek már az emberektől. Egyszerűen nem tudom mihez kezdjek. Itt csak bűnözésből lehet élni? Egyedül élek..tanulok, dolgozok. Mi a véleményetek? Köszi..


2013. júl. 22. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogyha tanulsz, azzal később még elhelyezkedhetsz. Mehetsz egyetemre stb.

24 éves... még nagyon fiatal vagy :) Simán visszafordíthatod.

2013. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!