Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol a saját...

Van olyan oldal, ahol a saját dolgaimat hirdethetem meg eladásra?

Figyelt kérdés
de nem kell megadni bankkártyaszámot (mint pl: e-bay, teszvesz stb. ) hanem mondjuk elmondom lakcímemet az érdeklődőnek ő pedig nekem az övét és postán küldi a pénzt én meg az árut. Vagy hasonló?
2009. szept. 27. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a pénzt postán adod fel utalványon, akkor az kb. 500 forinttal drágább, ezért ezt nem igazán szokták szeretni.
2009. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom az express.hu így működik , 1-néhány tételig ingyenesen lehet hirdetnie bárkinek. Ha üzletszerűen kell,az pénzbe kerül,de inkább ott nézz körül a szabályzatról.

[link]

2009. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi veszélye nincs, ha megadod a bankszámlaszámodat, csak tenni tud rá így pénzt a másik, levenni nem. A postán utalgatást senki nem szereti (évek óta teszveszek, vaterázok), mert kb. 500 forint többletköltség, amit a posta rászámol a pénzküldésre.
2009. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vatera.hu Itt bármilyen fizetési lehetőséget megjelölhetsz!Rengeteg motyó van fenn!
2009. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!