Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy megbeszélem...

Miért van az, hogy megbeszélem "saját magammal" a dolgaimat, de hangosan?!

Figyelt kérdés
tehát pl sétálok az utcán, eszembe jut valami probléma, hogyan oldjam meg vagy csak úgy elgondolkodok valamin és saját magammal "belül" megbeszélem, viszont azon kapom magam hogy figyelnek, mert már hangosan beszélek, mintha valakivel párbeszédet folytatnék. és ilyenkor megszűnik a világ, csak hirtelen szoktam feleszmélni, hogy hol is vagyok.... ez mitől van? mit tegyek ellene? olyan kellemetlen néha... 29/N
2010. okt. 13. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, h sokat vagy egyedül, vagy nincs olyan a közeledben a hétköznapjaid során, akivel megbeszélhetnéd a felmerülő dolgaidat. Nincs semmi gond vele sztem. Nénikém is beszél magában hangosan mióta elköltöztek a gyerekei, és a szomszédom is néha hallom, hogy takarítás közben hangosan beszél magához.
2010. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is van hasonló csak én nem beszélek végig hangosan , csak 1-1 szavat mondok ki , olyankor mindenki rámnéz , gyorsan elhúzom a csíkot :D

de igaz lehet amit az első válaszoló mondd , mert én elég magányos vagyok nemtudom te hogy vagy vele

2010. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is szoktam magamban beszélni:D szerintem nincs vele gáz, bár én az utcán nem szoktam, maximum akkor, ha senki sincs ott rajtam kívül.
2010. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!