Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy egy barátom...

Az miért van, hogy egy barátomnak mutatom a saját apró cseprő dolgaimat, kéri hogy ne tegyem mert zavarja?

Figyelt kérdés
Mmint mi benne a zavaró? Az ha például fórumbeszélgetést mutatok, vagy normális képeket??
2012. febr. 24. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg azért, mert abszolút nem érdekli az, amit mutatni akarsz neki.
2012. febr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen nem érdekli. Ha ezt sem érted, nem csoda, tele lehet a töke szegénynek.
2012. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is az a helyzet,amit az első válaszoló írt!

mondjuk az én páromat sem érdeklik azok a dolgok,amiket én olvasgatok,nézegetek a neten,de engem is kirázna a hideg,ha elvárná tőlem,hogy nézzem,az autókat,motorokat,sportvideókat,számítástechnikai oldalakat,amiket ő szokott nézegetni!

Fogadd el,hogy nem egyezhet mindenben az ízlésetek,már abból kifolyólag sem,hgyy te lány vagy,ő meg fiú!

22/L

2012. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felfogom ha valami nem érdekli. Olyankor azt mondja. Most viszont zavarja, hát bosszankodtam rajta mert én mindig nyitott vagyok az ő dolgaira, hiszen róla szólnak, nekem azok soha nem fárasztóak!
2012. febr. 24. 00:57
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
De abból, hogy neked nem fárasztó az ő dolga, nem következik az, hogy neki sem fárasztó a te dolgod.
2012. febr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt észre sem vetted, hogy ez az ember őszinte veled! Ki meri mondani, hogy most éppen zavarod, nem játssza meg az érdeklődést, nem a hátad mögött sunnyog, hogy már megint a fórumot kellett néznie veled. Nézd a jó oldalát: szerintem tök pozitív, hogy szól, ha zavarod :) Minél több ilyen őszinte barátot!
2012. febr. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kapcsolatban márpedig nincs egyensúly.

Olyan barátot keress, akinek megmutathatod az apró-cseprő dolgaidat, és ő is megmutatja az övéit.

Vagy mostantól te se nézd meg ennek a barátodnak a dolgait. Ezzel időd szabadul fel, és lesz időd egy új barátságra.

2012. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!