Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom legyőzni az...

Hogyan tudom legyőzni az emberek iránti gyűlöletemet?

Figyelt kérdés
A múltban történtek olyan dolgok,amik miatt hatalmasat csalódtam az emberekben.Ezek miatt hatalmas feszültség és gyűlölet halmozódott fel bennem az évek alatt,ami márciusban enyhült,amikor összejöttem egy kedves lánnyal,ekkor egy hónapra boldog lettem,és le tudtam győzni ezeket az érzéseket.Áprilisban azonban szakítottunk-ezt is miattam szerintem,mert a negatív élmények hatására nehezen tudom kimutatni az érzéseimet-,és ha lehet,a gyűlölet,az indulat,a düh,a harag a sokszorosára nőtt bennem,ami odáig juttatott,hogy majdnem végeztem magammal.Ezután határoztam el,hogy küzdeni fogok az élettel és pozitívan szemlélni a dolgokat,de valahogy nem megy,mert eszembe jut,hogy milyenek az emberek,és mégis nekik jobb,és ez visszalök oda,ahonnan elindultam.Mit tegyek?

2013. jún. 22. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Te ilyen öngerjesztő izé lehetsz...

első lépésként ne gondolkodj annyit:D árt;)


az indulat, a gyűlölet, a düh.. ezek mind-mind a Sötét Oldalra vezetnek! ezt jegyezd meg! és haszontalan érzések! azok! gátolják a kapcsolatot! a kapcsolatot a világ felé, az emberek felé! eltompítanak, hideggé tesznek! méreg ez, bizony, ifjú tanítvány!;)


empátia trainin! adj szendvicset a csövesnek, vedd el a szórólapot az utcán (csak azt, amelyik nem akar kérdést meg pénzt kérni.. a sima szórólaposnak viszont egy mozdulattal csökkented a munkaidejét és növeled a fizetését:) )

ha az emberek kérdeznek valamit, akkor próbáld a legvégsőkig kisegíteni őket!:) kezdheted itt, az oldalon:D a kérdések nagy részét meg lehet válaszolni egy fél perces guglizással:D


esetleg egy pszichológus sem ártana... mik azok a bizonyos sérelmek?


Yoda Mester

2013. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk...

Én is most próbálok változtatni, ha kevésbé vagyok bunkó és nem "csicskáztatom" azokat, akiket lehet, hátha ettől nekem is jobb lesz és jobb emberré válok. :)


Sok sikert és kitartást Neked is!

2013. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!