Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A gyerekességet, a túlérzékeny...

A gyerekességet, a túlérzékenységet hogyan lehet legyőzni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 17:28
 1/9 anonim válasza:

A gyerekességet max kinőni lehet nem legyőzni.

A túlérzékenységet is szerintem.

2013. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dani900 ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
23
2013. máj. 3. 18:46
 4/9 dani900 ***** válasza:
Írjál magadról többet, vagy a problémádról, ami miatt feltetted a kérdést, és úgy talán többet tudunk segíteni.
2013. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit félreérthetsz... mi nálad a gyerekesség és a túlérzékenység? f/l?
2013. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok elég muja, halk, és gyáva..ezek miatt nem tudok érvényesülni az életben
2013. máj. 3. 19:59
 7/9 dani900 ***** válasza:

Ahh...

Nem bántani akarlak, de még így is, hogy gyakorlatilag arc nélkül vagy, csak írni kéne, és azt a pár sort tudom csak kihúzni belőled, nem tudom, fogóval húzzuk ki, amit neked kéne elmondanod? Így nem tudunk segíteni.

Olyan szinten zárkózott lehetsz, hogy még a problémáidról beszélni sem tudsz, talán nem is ismered eléggé azokat, de legalább, ha elmondanád mit érzel, és mit gondolsz, akkor közelebb kerülhetnénk mi is, és ezáltal te is, hiszen, ha jó válaszokat kapsz, abból tudsz építkezni, egy-két sorból nem fog senki sem igazán hasznos tanácsokat adni.

De, megpróbálom :)

Szóval, ha változni akarsz első lépés, hogy fejleszd az önismereted, ismerd meg a hibáidat, és ne elfuss a problémák elől, hanem nézz szembe velük.

Ki irányít téged? Te, vagy a félelmeid?

2013. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szorongó vagyok és úgy érzem a szüleim árnyékéban élek de nem tudok elszakadni tőlük mert függök tőlük minden téren, könnyen elsírom magam, a lakóhelyemet utálom mert többször megaláztak itt (suliban, munkahelyen)
2013. máj. 4. 14:06
 9/9 dani900 ***** válasza:

Neked pszichológusra lenne szükséged.

Vagy olvass pszichológiával foglalkozó könyveket, vagy önismerettel foglalkozókat, lehet Csernustól is, én azt ajánlom, de van más is.

2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!