Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy démonom! Hogyan tudok...

Van egy démonom! Hogyan tudok fejlődni és legyőzni?

Figyelt kérdés

Hello!

Olyan ember vagyok, aki megprobal tokeletesen vegezni mindent. Van egy munkamoralom, mint egy merce. regebben lusta dog voltam, de azota sok minden valtozott. Rajottem, hogy miben vagyok jo es ezt hogyan ertem el vagy erhetem el. Kemeny melo. Viszont a bizonytalansag megmaradt.

Tovabbra is jo a pozitiv visszajelzes, ebben nem volt hiany az utobbi idoben. De amikor masok irigysegbol pletykalnak, rossz hiremet keltik, es nincs igazuk, nem tudom kezelni. Ilyenkor ugymond legyengulok, mert elunom a kuzdelmet -mert nem vagyok seggnyalo- es masok ez altal jutnak elobbre. En meg mivel nem vagyok egy pletykas, besugo vagy jopofizo, megszivom. Legyen emberi kapcsolat, vagy karrier cel.

A demonom ott van mindig. Mintha ott suttogna, hogy megis rossz ember vagyok, el kell jonnom a munkahelyrol, vagy nem hivhatom fel a regi ismeroseimet, mert AZT gondoljak rolam, azt az aktualis dolgot.


Ez sokak szerint nem realis, masok is eltek mar igy es nem erdeklik, meg ha igaz is, hogy roluk mit pletykalnak. Dehat hogyan lehet ezt legyozni? Hogyan ne izgasson?



2013. jan. 23. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Úgy kell tenni, mintha nem is hallottad volna, nagyon-nagyon nehéz ezt egy olyan embernek elérnie, akit mindig érdekel, hogy mit pletykálnak róla. Sajnos magadnak kell megtalálnod, hogy ezt hogyan kell csinálni. Próbálj meg nem foglalkozni vele, az elején biztos rosszul fogod érezni magad, de majd elmúlik és ha rájönnek, hogy nem érdekel téged, hogy pletykálnak, akkor már nem fognak annyit pletykálni, mert értelmetlen lesz. Az ismerőseidnek meg mondd meg, hogy ez és ez nem igaz, csak kitalálták. Sok sikert! Tudom, hogy ez nem sok segítség, de sajnos csak ennyit tudok mondani.
2013. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!