Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedves anyukák! Van itt...

Kedves anyukák! Van itt közöttetek olyan akinek autista/aspergeres gyermeke agresszív, illetve verekszik?

Figyelt kérdés
Hogyan kezelitek mindezt? Értelmes emberek válaszát várom.
2013. jún. 5. 12:29
 1/6 anonim válasza:
Igen és nagyon elkeserít a dolog.Engem is szokott csapkodni,harapni ha elszáll az agya,én magamhoz szorítom és nyugtatom most 4 éves,de nagyon nehezen viselem.Már nem is járok vele sehova mert nem birom kezelni.Te hogy vagy vele?
2013. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sok ilyen gyerekkel találkoztam. magam is aspergeres vagyok, de én nyugodtabb természetű. arra voltam kíváncsi, ha találkozom ilyen gyerekekkel, hogyan kezeljem a helyzetet. amúgy az oviban hogy viszonyul a gyerekekhez? az óvónők, hogyan kezelik a gyerek kirohanásait?
2013. jún. 14. 07:57
 3/6 anonim válasza:
Állami oviban kezdtünk,de az óvónéni,nem tudott vele mit kezdeni,mindig panaszkodott,pedig pedagógus.Kivettem most egy magán oviba jár,tündéri türelmes óvünénit fogtunk ki.Figyel rá,szeretettel kezeli.agresszív a gyerekekkel,de itt a csoportban csak 7-en vannak,2 óvónővel,az egyik szeme mindíg a gyereken van.
2013. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy a gyermeked aspergeres vagy autista? fiú vagy lány? vannak-e különleges képességei?
2013. jún. 14. 10:55
 5/6 anonim válasza:
Szia! Amióta változott valamit a viselkedése?
aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én fiam nem beszélő autista értelmi sérült október óta hatalmas agresszió van rajta a semmiből pattan és verekszik régen is voltak duh rohamai de nem ekkora hogy nekem támadt, mar egy éve nem viszem semerre mert félek hogy robbanás.ripedont szed kétszer felet meg este egészet azt három hete mert akkor volt legutoljára ekkora duh rohama nekem támadt engem nem ért a berendezést fejelte szörnyű egy állapot azóta rettegek a négy fal között semmit se tudok csinálni nem terelhető már sajnos
aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!