Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlságosan agresszív vok! Mit...

Róbert-gyerek kérdése:

Túlságosan agresszív vok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kiskoromban anyámnak késelmentem neki lazán! Egyre roszab de néha azért normális vok ez nálam hirtelen történik, ja és fél éve kick bokszoltam de már nem, mit tegyek?
2012. nov. 2. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
17/F
2012. nov. 2. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól vettem ki akkor hamar felkapod a vizet.Számolj el magadban 10-ig és közben gondold át hogy mi lehet a legjobb megoldás.Ha valaki beszól akkor egyszerűen csak fordíts neki hátat és menj el.Amúgy én az agressziómat a lövészetben élem ki, vagy a művészetben.Rajzold le az érzéseidet.
2012. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a duhkitores komoly dolog. foleg ha hajlamos vagy masban es magadban kart tenni. ha tenyleg komoly a dolog, akkor fordulj szakemberhez. De lehet hogy te is meg tudod regulazni magad (hatalmas akaratero kell hozza) de szamtalan modszer van ra. kezdj el rendszeresen futni. az kitartasra nevel, es meg le is faraszt. vagy probalj meg meditalni. asd bele magad a temaba, gondolkozz el azon hogy ez mitol lehet. probalj meg konyveket olvasni rola. fontos hogy megertsd magadban ezt a folyamatot.
2012. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Mit tegyél? Találkozzunk valahol, aztán megmutatom.
2012. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!