Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el hogy nekem...

Hogy fogadjam el hogy nekem barna a szemem?

Figyelt kérdés
NAGYON ÚTÁLOM! SZürkét vagy zöldet szeretnék... Vagy bármient,CSAK ÉPP A BARNA NEM TETSZIK!
2009. okt. 6. 12:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

fúúú, a r*hadt életbe.... hogy én mennyire irigyelem a gondodat, komolyan!!!

HOGY NEKEM MIÉRT NEM LEHETNE EZ A LEGNAGYOBB GONDOM ISTENEEEEM????

Feladom.... :@


Amúgy nekem sötét barna szemem van, lány vagyok. Nekem tetszik. Fiúba meg pláne. Barna és a kék a legszebb.

Láttam a kontaklencsés kérdést is, gondolom te tetted fel.


Bocs az elejéért, de sajna nekem nem a szemem színe a legnagyobb trauma, amit mostanság fel kell dolgoznom...

Ez van.

2009. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Hát ez van.
2009. okt. 6. 20:46
 33/38 anonim ***** válasza:
szerintem a barna jobb egy pasinak, mint a kék... meleg barna tekintet...szerinted nem jobb, mint a jeges kék?
2009. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
56%

Mekkora szánalmas lúzer vagy. Légyszíves tedd meg azt a szívességet a társadalomnak, hogy tartkón lövöd magad.

Előre is köszönöm és hálás vagyok!

2009. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem értem... Szerintem tökmindegy, hogy milyen színű valakinek a szeme. Nekem pl. a barna nagyon tetszik. Amúgy az én szemem zöld.
2009. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
A JEGES KÉK A JOBB! TALÁN AZ A BAJ HOGY GYŰLÖLÖM AZ EGYZATIKUS DOLGOKAT! (és most ne irjátok hogy "pedig az ojan szép.... annyira tetszik a csajoknak .... meg mindenféle egzotikus dolgot "dicsőitő" dumától kimélyetek!) A kérdésre válaszoljatok: "Hogy fogadjam el hogy nekem barna a szemem?"
2009. okt. 7. 14:46
 37/38 anonim ***** válasza:
54%
Persze, te vagy 23 éves. Én 12-re tippelek a helyesírásod meg a fogalmazásod alapján. Amúgy egy fiú nem szenved ilyeneken. 12 éves csitri vagy.
2009. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Aaaa, én egy pasiban csak a barna szemet imáádom. Olyan kis bociszemmel tudnak nézni a barna szeműek :$ Imádoom :D Inkább örülj neki!!! (am: kontaklencse... mást nem tudsz tenni)
2009. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!