Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el hogy nekem...

Hogy fogadjam el hogy nekem barna a szemem?

Figyelt kérdés
NAGYON ÚTÁLOM! SZürkét vagy zöldet szeretnék... Vagy bármient,CSAK ÉPP A BARNA NEM TETSZIK!
2009. okt. 6. 12:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
68%

Anyám barátnője a pszichiátrián dolgozik, ott van egy beteg, aki úgy oldotta meg ezt a problémát (vagy vmi hasonlót, nem lehet tudni pontosan), hogy kikaparta a szemét. Itt a megoldás, ha annyira nem bírod!

Am meg hülye vagy, nincs semmi gáz a barna szemmel :P

2009. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
68%
Ez vmi újj betegség, vagy mi?!
2009. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
:/
2009. okt. 6. 14:00
 14/38 anonim ***** válasza:
lehet kontaklencse azioknak is,akiknek jó a látásuk..mégpedig dioptria nélküli
2009. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
hidd el a barnaszem a legszebb a világon!!!!én például rá sem nézek olyan srácra, akinek nem barna szeme van =)) nekem viszont kék van, olyan rikitó világoskék, mindenki dicséri, én viszont mindig sötétzöld kontaktlencsével mászkálok. Nem kell baj legyen a látásoddal, h kontaktlencsét hordj, majdnem minden szemészetben kapható, sokféle szinben kicsit drága...de nagyon vagány dolog. én szeretem és soha nem pirossodott be tőle a szemem...
2009. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Nekem is barna szemem van. Engem nem zavar. Mindig mondják hogy milyen szép, de mondjuk szerintem semmi különleges nincs benne. Fogadd el és kész, nem kell ezen problémázni.
2009. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is barna szemem van és mióta az eszemet tudom utálom... Vagyis eddig utáltam! Mindig zoldet szerettem volna. De elfogadtam!

Olyan lett a baráti korom, hogy kínaiak, arabok, spanyolok stb. és mindnek barna szeme volt és sotét haja, ahogy nekem. Nagyon megszerettem oket, éppen azért mert olyanok, amilyenek. Aztán rájottem, hogy megszerettem a szemem színét :) Eddigi tapasztalataim szerint a barna szemu emberek érdekesebbek, izgalmasabbak.

Azt javaslom, ne csak fogadd el a szemed, de szeresd is! Sokkal boldogabb leszel, csak az onbizalmadat kell novelned.

2009. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Állítólag valaha mindenki barna szemű volt és egy mutáció miatt keletkezett a kék szem.
2009. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
76%

ugyan már!kéne neked két nagy pofon, hogy helyreálljon kicsit az agyad!!!FIÚ VAGY, szedd már össze magad, és ne hisztizz úgy, mint egy kislány,ilyen baromság miatt!

Mit vársz?De komolyan?Már elmondták, hogy szép a barna szem, fogadd el, lépj túl rajta!

2009. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm! Magamnak akarok megfelelni nem másnak! "kedves" utolsó válaszoló!


És azt nem kérdeztem hogy hogy jött létre a kék szem!

2009. okt. 6. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!