Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem bírok...

Mit csináljak? Nem bírok megváltozni, hol kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, az eddigi életem egy katasztrófa. Lusta vagyok, akarat gyenge és semmi felelősségtudatom sincsen és 160 kg-s dagadt disznó vagyok.

Egy elcseszett ember vagyok, elcseszett élettel. Lusta vagyok mozogni, tanulni, segíteni. Egyedül az ülni és enni nem vagyok lusta. Most kellene érettségiznem, de nem fog menni. Mélyre süllyedtem és képtelen vagyok innen kijönni. A szüleimen élősködöm.


2013. ápr. 10. 13:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Valami reakció? Legalább írassatok, addig sem a sok sz@rra gondolok.
2013. ápr. 10. 14:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Miért nem voltál képes végigcsinálni? Én nem tudhatom, de te tudod a választ. Miért?
2013. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na miért? Cirka egy éve ezen gondolkodám, de még sem lelém a feleletét?
2013. ápr. 10. 15:08
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt írtad, "hol kérjek segítséget?". Tudod, hogy mit kell tenned. Ebben tudnak mások is segíteni, hogy mit kell tenned. De sehol, senki nem fogja megcsinálni helyetted.

Tudod, mi vezetett eredményre és mi nem. Két lehetőséged maradt:

1. csinálod és változtatsz, és végül eljutsz egy olyan szintre, ahol tisztelni tudod magad azért, amit elértél


2. nem csinálod, 5 év múlva plusz 30 kilóval a mostanin felül, munkanélküliként, nyugdíjas szülein éldegélő semmitevő leszel, aki még kevésbé képes tükörbe nézni, mint eddig.


Nincs más választásod. Nyomd ki a számítógépet, állj fel, tornázz fél órát, aztán tanulj! A saját érdekedben!

2013. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De, hogy csináljam? Nem megy, hiába akarom. Egyszerűen képtelen vagyok tanulni, nem birok koncentrálni.
2013. ápr. 10. 15:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbálj most a tanulásra összpontosítani, most csak arra gondolj ,hogy letudj érettségizni. Gondolom, ha tanultál rendesen évközbe a nagyját már tudnod kellene.
2013. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Ha fogyni akarsz, ahhoz még nem kell pénzt költened rá. Én mindig ezt a példát követem: Reggel egyél úgy mint egy király, délben mint egy polgár, este mint egy koldus. Nekem ez bevált. Nem kell semmi extra drága kaja. Csak több zöldség, gyümölcs... Ne egyél édességet. Nassolás képpen fogyassz el egy almát. Étkezések előtt igyál meg egy jó pohár vizet. Ha a szüleid nem állnak melléd, az tényleg nem jó, de már felnőtt vagy és saját magad is kell tudj boldogulni az életben. Tudom, hogy nehéz és nem elég a puszta elhatározás és akarat. Nekem is két év kellett amíg komolyabban lépni tudtam. Nagyon rossz volt. Főleg egyedül. De próbáld meg. Önkontroll és akaraterő kérdése. Sok sikert! :)

2013. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!