Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17/lány vagyok.8 hónapja...

17/lány vagyok.8 hónapja kezdtem megváltozni. Nyitottabb, bulizósabb, lazább lettem de inkább csak kívülről. Belül még mindig"jó kislány "vagyok, amilyennek a szüleim neveltek! Nem akarok ilyen lenni! "Rosszabb"akarok lenni. Hcsináljam?

Figyelt kérdés
Van egy srác is, aki tényleg az a "rossz fiú" típus. Nagyon vonzódom hozzá, de nem merem azt tenni amit szeretnék, mert azok a normák, amikben nevelkedtem nem teszik ezt számomra lehetővé.szeretnék megváltozni!

2013. febr. 13. 19:50
 1/4 Patkóka válasza:
szia. szerintem ne változz meg senki kedvéért vagy épp csak egy fiúért. add ön magad ha szeret vagy tetszel neki akkor így is elfogad :) mondjuk menj el a barátokkal/barátnőkkel és csináljatok hülyeségeket(az épeszűség határain belül) viccelődjetek meg próbálj a suliban a haverokkal így viccelődni vagy valami először egy kicsit viccelődj vagy ilyesmit :) szia
2013. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kukipapa91 válasza:
Hát így olvasgatva ezt a kérdést. Rájöttem hogy felesleges bárki bármit is ír ide. Sexeljetek! :D Ez a sorsotok Az egész kérdésed arról szól hogy kéretni akarod magad. Tégy ahogy jólesik. És ne bánd meg:)
2013. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 problem3girl ***** válasza:
0%
13 vok.És én aztán toom mi az a rosszaság.1.Ne számolgasd hogy 8 hónapja változtál meg.XD 2.Erre van is két stílus:Punk,rocker.3.Dobd már el magad...az érzelmeiddel eggyütt.idézem:nem merem azt tenni amit szeretnék.(Hát ezt se nagyon hallottam még).Mi a fenétől félsz?Attól ,hogy anyu berág??Nekem is megszokta. ;) .4.Idézem:szeretnék megváltozni!!! Ez mi ez a mondat??? Nem szeretni kell csinálni. ;) .Hogy ,hogy csináld?Kezd a bulizósabb résszel menj el a haverokkal és csak lazulj el.Ha az a okos típus vagy akkor csak egyszerűen él.Más szóval ne tanulj ,csak az idődet veszi el .Amíg valaki tanul addig valaki két bulit is csaphat.Érted már???Egyszerű az egész!Ja és ne feledd:a rosszkislányok nem ismerik az angyalokat! ;) Remélem segítettem.Ha kell még valami írj.(MÉG valami:egyes?kit érdekel??)!Már csak azt remélem ,hogy szakközépiskolába jártál!Mert ha gimibe vagy ilyesmi nem éri meg azt nagyon elrontani kivéve ha nagyon akarod. ;) .Érted??? ;) .
2013. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 problem3girl ***** válasza:
0%
Regény lett az előzőm.XD.Ilyet se látni tőlem minden nap.
2013. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!