Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem szoktatok azon töprenge...

Ti nem szoktatok azon töprengeni, hogy mi lett volna, ha (valami máshogy történik)?

Figyelt kérdés
Folyton azon lovagolok, hogy mi lett volna, ha jobban tanulok, elkezdtem volna edzeni, nem vagyok ennyire bezárkózott stb... Más is van ezzel így? Hogy lehetne ezen változtatni?

2013. ápr. 7. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Sohasem késő változtatni! Csak rajta múlik...

Én nagyon sűrűn gondolok arra, hogy mi lett volna ha... de a múlton már nem lehet változtatni!

2013. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 loupsolitaire ***** válasza:

Nem, nem igazán.

Fölösleges pótcselekvésnek tartom. Nem old meg semmit, ráadásul az lesz a vége, hogy magadat korholod, ahelyett, hogy változtatnál a dolgon.

Megtörtént (avagy nem történt meg), és kész.

2013. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sosem másítanám meg egyik döntésem sem. Akkor azt tartottam helyesnek és a döntéseim vezettek ahhoz aki ma vagyok.

"mi lett volna ha..." igazából bármi, és bármi lehettem volna. Fölös ilyenen gondolkozni. A múlton nem lehet változtatni. Élj a jelennek és úgy hozz döntést hogy soha se bánd meg :D

2013. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dani900 ***** válasza:

Mi lett volna ha...

Hát igen, azt már sohasem tudom meg, mert nem tettem meg amit meg tudtam volna, mert féltem, stb....

és az a vonat már elment...

DE!

Tudom, hogy milyen érzés, és többé nem akarom ezt érezni, ezért mindent megteszek, hogy beletegyem az adott napba, amire képes vagyok, nem hagyom, hogy holmi félelem döntsön helyettem...

mert egy pillanat, és egy nap csak egyszer történik meg, soha többet...

és, ha nem éltem a lehetőségeimmel, akkor magamat adom fel, az életemet...

és én nem futamodok meg..

2013. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rá kell jönnöd, hogy ezzel nem teszel magadnak jt, inkább a jelent és jövőt próbáld meg jobbá tenni, és ne a multon rágódj, mert akkor ugyanazokkal a már elkövetett hibákkal töltöd a mostani percet, amit évekkel ezelött tettél.

Változtatni, csak te tudsz rajta, azzal ha tudatosan izárod ezeket a gondolatokat, és más, hasznos dolgokra koncentrálsz

2013. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
néha-néha szoktam, de ebből inkább átmegyek abba, hogy majd később ezeket elérem és az milyen lesz... a szép jövőről sokkal jobb álmodozni! :)
2013. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!