Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerjem meg magam?

Hogyan ismerjem meg magam?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs mit akarok el érni az életben hogy mi szeretnék lenni,hogy miben vagyok jó..kipróbáltam valami önismereti teszetket,de szerintem nem túl jók.Szeretném ha lennének céljaim rájönni már hogy mi akarok lenni..ezért is elég gyengén megy a tanulás mert nincs mi motiváljon..16 éves vagyok.
2013. ápr. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Az önismereti tesztek azok elég bénák. nem túl megbízhatók, de nem is várhatod el egy géptől/programtól, hogy helyetted döntse el. Meg persze tőlünk se...

Mit szeret csinálni? Előbb erre kell rájönnöd. Majd meggyőződni róla, hogy jó vagy-e benne. Ha igen akkor meg keress valami munkát, foglalkozást ami ezzel kapcsolatos és már meg is van a tanulás motiváló ereje.

Mit szeretsz? Az állatokat, a természetet, a kocsikat, a gépeket? Vagy szívesen foglalkoznál emberekkel, gyerekekkel?

Ezekre csak Te tudod a választ! :)

Ha gondolod teszek még fel ilyen kérdések, hogy legyen mire válaszolni... :D

2013. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyúlj magadhoz. Hajrá....
2013. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Írhatok privit?


#2: roppant hasznos volt a válaszod :D(N)

2013. ápr. 4. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok...

Nyugodtan írhatsz privátot! :)

2013. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a teszt elég jó szerintem, hátha segít:

[link]

2013. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!