Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy áltatok ellent az...

Ti hogy áltatok ellent az öngyilkosságnak?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok, de úgy érzem, az életem előre 5 évre el van cseszve a suli miatt. Már csak anya van (aki nem ért meg), meg egy húgom és apa (de ő nem hiszem hogy annyira számít, mint anyáék).
2013. ápr. 3. 21:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
Engem is. És még én sem tudom, hogy élem túl.
2013. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, sokáig nagyon rosszul voltam, de most már próbálok ebből erőt kovácsolni, hogy majd évek múltán látja mivé váltam, mit értem el, és akkor majd azt mondja: ez igen, kár, hogy elszalasztottam! 20/F
2013. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

az igazi problémák a 20-as évek végén, a 30-as évek elején jönnek. Iskola? Vicc.


A világ nagyjai, a felső tízezer, a világ 100 leggazdagabb embere többnyire rossz tanulók voltak, és kibuktak. Még Einstein is.


Ne vedd komolyan az iskolát. Nem tanítanak ott semmire. az életre biztosan nem. Csak arra, hogy hogyan dolgozzál valaki másnak.

2013. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13-as, azt gondolod egy tizenévesnek nem lehet pokoli élete?

Ez elég beképzelt dolog, már megbocsáss. Vannak olyan gyerekek, akiket teljesen tönkretesznek lelkileg mind otthon, mind az iskolában a társai, az ő problémáik sem kevesebbek felnőtt társaikénál, de az ő lelki világuk sokkal sérülékenyebb. Természetesen nem a szerelmi problémákról írok, hanem megaláztatásról. Ezek után nem csoda, ha az ilyen dolgokon átesett gyerekeknél később kialakul pl. etnikumok elleni gyűlölet, vagy már maguktól az emberektől is undorodnak. Legtöbb pszichopata bűnelkövetőnek is gyermekkori bántalmak miatt vált olyan torzzá világ képe, mint amilyenné, és erről nem tehet más csak az emberi gonoszság.

2013. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És nagyon igaz, hogy az agresszió az agressziót szül.
2013. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14-es!!! nem látod, hogy az iskola miatt van rossz kedve?????????????? Ne keverj itt össze vissza!


a szaros iskola, ahol megtanulod, hogy mire gondolt Csokonai amikor két sor között fingott egyet, ahol megtanulsz deriválni, és megtanulsz még egy véka szart, az életben meg képtelen vagy boldogulni két diplomával is!

2013. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem érted. Akkor felesleges magyaráznom
2013. okt. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!