Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdekel az olyan emberek...

Miért érdekel az olyan emberek véleménye akiket nem is bírok és nem is ismernek? (lent folyt. )

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam akivel nem igazán vagyok jóba mert nagyszájú,elég bunkó és olyan közönséges..szóval tök más mint én,mert én inkább szerénnyebb típus vagyok,mindenkivel kedves vgyok.(mondjuk a baráti körömbe egyáltalán nem vagyok olyan csendes meg stb.,csak akiket még nem is igazán ismerek)

És egyszerűen ha valamit mond rám ez a csaj,egyszerűen nem tudom elengedni a fülem mögött,hanem nagyon elszomorodok és rosszul esik,mert én meg mindig normális voltam vele:(

Mit tegyek hogy ne érdekeljen ennyire hogy mit gondol rólam?Meg azt hiszi hogy én ilyen kis hisztis elkényeztetett p*csa vagyok miközben TÉLLEG EGYÁLTALÁN NEM!!:(


2009. szept. 16. 16:30
 1/3 anonim válasza:
Hm. Hát valószinüleg azért érdekel mert általában az ellenségünk mondja meg igazán a véleményt és a valót. a barátaink sokszor nem akarnak megbántani egyértelműen ezért nem is mondanak olyanokat.:) már akinek. nekem pl a legjobb bnőm néha a sárgaföldig leéget mások előt..^^ na mindegy. amúgy meg próbáld meg télleg elengedni a füled mögött, mert bizonyára azért mond rád ilyeneket mert jobb vagy nála és ez idegesíti őt. ;)
2009. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert a szavaknak hatásuk van, ahogyan örömöt úgy bántást is hozhatnak. Ha felkészülsz a bántásra, mondjuk azzal, hogy barátaiddal fogadtok apróbb tétben, hogy ma mit fog rád mondani, akkor máris elveszed a dolog élét. Nem lehet, hogy pont azért viselkedik így veled, mert tudja, mit vált ki belőled ?
2009. szept. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:)

Utolsónak:hát lehetséges:S

2009. szept. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!