Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Szégyellem a...

Mit tegyek? Szégyellem a múltam, aki voltam, de nem tudom elhagyni, mert azok az emberek vesznek körül még mindíg, akik úgy ismernek.

Figyelt kérdés
Lehetőségem nincs otthagyni a helyet, valami más kéne...nagyon rossz, mert a régi énem miatt folyamatosan bűntudatom van, mert mindíg előhozakodnak régi dolgokkal, pedi már magamban új életet kezdtem.Ezzel a helyzettel mit tudok kezdeni?
2011. jún. 7. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a múltban kell élni tudod.. légy optimista nézd a dolgok jó oldalát:))

de annyira kiváncsi vagyok hogy ugyan mit szégyellhetsz ennyire..:)

2011. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig az egyetlen megoldás az új környezet lenne. Más lehetőség, csak nagyon hosszú távon lehetséges, ha van időd és lehetőséged bizonyítani. Nagyon sok kitartás és tűrés kell hozzá.
2011. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Én arra jutottam, hogy a múlttól sose lehet teljesen megszabadulni, mindig ott lesz benned. A legjobb amit tehetsz, megbékélsz vele, de az emberek, akik körülvesznek, valószínűleg mindig olyannak fognak látni, tehát a költözés az mindenképpen jót tesz. Sajnos én sem tudok elköltözni, majd csak pár év múlva...
2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó:velem is ugyanez van. Költözés még odébb van, de inkább suliváltás.. adig még egy év... csak kibírom valahogy :))
2011. jún. 7. 21:25
 5/5 anonim válasza:
A menekülés nem megoldás.Te voltál olyan amilyen voltál.Vállald fel.A régi barátaid pedig ezt észre fogják venni.Az elvesztett bizalmat vissza kell nyerni nem pedig elmenekülni azoktól akik csalódtak benned.
2011. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!