Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolnak arról aki nem...

Mit gondolnak arról aki nem ünnepli a szülinapját?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 18, de nem hívtam meg senkit megünnepelni a barátaim közül, egyáltalán nem is mentünk sehova és bulit se tartottam. Egyszerűen nem szeretném ha engem ünnepelnének, az olyan kínos érzés nekem, feszengek tőle.

Meg attól is félek, hogyha mondjuk sokan nem jönnek el akkor egy csomó mindenkiben csalódnom kell.:(

Más is van így ezzel?


2009. szept. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

saját döntésed.. én mondjuk a 18at megünnepeltem de hát valaki nem szereti.amugy ha szeretnek biztos elmennének veled bulizni vagy csak megköszönteni.Ha meg nem akkor rákell döbbened hogy nem, olyan amilyennek gondoltad.egyszer úgyis eljön aminek jönnie kell.Amugy nem kell feszengedned tőle. Tök átlagos dolog aszületésnap :) mindenkinek van :D


Amugy Boldog születésnapot :)

2009. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
happy birstday to you!
2009. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig csak családi körben ünneplem, bár lehet a 20at már meg kéne koronázni egy bulival :) De hát mindenki úgy tölti, ahogy akarja :) Boldogot!
2009. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 wheeler ***** válasza:
81%

Miért nem lehet magyarul írni azt, hogy boldog születésnapot? -.-

Én sem szoktam megünnepelni, de a 18-at én azért megünnepelném a helyedben. Ha nem akarsz nagy felhajtást, akkor csak a legjobb barátaiddal. Ha a 18-at nem is, de a 20-at ünnepeld meg! :)

2009. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ünneplem, a 18. az megvolt, mert akkor volt a szalagavatóm és valaki emlékezett rá, köszöntöttek. Hidegen hagy amúgy, bulizni buliztam már eleget, akár alkalom nélkül is.
2009. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem "sztároltatni" magam... nagyon feszélyez, hogy most mindenkinek engem kell körbeugrálnia. Őszintén szólva alapvetően nem látom értelmét a szülinapi buliknak. Talán azért van ez, mert anno minden évben rendeztem "gyerekzsúrt", és ott mindig volt valaki, aki elkezdett balhézni valami miatt, ami által lőttek a hangulatnak. Más-harmadnap persze visszahallottam, hogy milyen rettenetes volt a kaja, vagy a házunkat blamálták... Nem lehet, hogy valami ilyesmi áll a Te "fóbiád" hátterében is?:)
2009. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én se ünnepeltem 15 éve a 18-kat.minek?17 évesen nem ugyan az az ember vagy?vagy 20 évesen?amerikába érdekes,a 16-ot és a 21-et ünneplik.vagy,14 évesen személyit kaptunk,azt se ünnepeljük.mert?
2009. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!