Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha károsan befolyás...

Mit tegyek ha károsan befolyásol hogy mások mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Van sokszor hogy kimozdulni sincs kedvem,mert nem akarom hogy megítéljenek. (persze dolgozni járok)Tudom h le kéne sza@nom, de nem megy . néha időszakosan igen -de aztán ha megint valaki méregetően v lesajnálóan ..akárhogy néz rám (ezek a benyomások nem pozitívak) nagyon bennem marad és rossz kedvű leszek és visszahúzódó. Pedig nem vagyok kövér sem v ronda .Mégis..mindig attól félek mikor néz rám úgy valaki v mikor szól be esetleg ,mert olyan is volt már . :(


Csomószor hagytam abba hobbit emiatt ,mert annyira zavart a megítélés ,pláne ha még bénább is voltam mint a többiek .


Mit lehet ez ellen tenni ? és már nem vagyok tini :/ h majd kinövöm..


2011. aug. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy miért vágott olyan arcot!Lehet hogy nem is téged néz,hanem csak épp elbambult.Próbálj érdeklődni hogy mit csinálnak szabadidejükben.Valamint mindenképpen változtass ezen "mindenre durcizok" hozzáálláson mert a végén lehet hogy ez miatt nem lesznek barátaid,és barátnőd se,bár elég hosszú folyamat a változás.Ha semmi sem jön be akkor ülj valakinek az ölébe és szard össze magad.
2011. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. ne foglalkozz velük, az indok pedig azért fog motiválni mert

2. az emberek mindenkivel ilyenek, mindig lesz valaki aki akkor is megvetően viselkedik ha te kedves vagy vele és tökéletes

3. a kinövősdi hülyeség, ezt a kiégett emberek találják ki, hogy miért nem valósítják meg fiatalkori álmaikat

2011. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Rém egyszerű: ne gondolj arra, hogy (vajon) mit gondolnak.


Túl egyszerű ugye? Lehetetlennek tűnik hogy ennyivel meg lehet oldani :) Lehetetlen hogy ha arra figyelsz ami tetszik ami szép, akkor jól érzed magad. Pedig DE. :)


Csak gyakorolni kell. Ha valaki rondán néz rád, mosolyogj rá. De őszintén. Mond magadban: "én akkor is szeretlek téged!".


Tudom nevetséges. Ne is próbáld ki.

2011. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Itt a zárt helyen( még munkahelyen ),meg otthon tényleg nem zavar .és ha összekapom magam és rengeteg energia árán "széppé" varázsolom magam -akkor jobban felvértezve érzem magam .Csak azt meg olyan szánalmasnak érzem sokszor h emiatt folyton valamilyennek tűnni akarja -ezért néha lesz{rom,csak nem megyek emberek közé .


Talán azért ennyire rossz mert mindennél jobban vágyom sokszor arra hogy szeressenek és elfogadjanak (de ez nem látszik rajtam ,mert felesleges megaláztatásnak már nem teszem ki magam ..

2011. aug. 24. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, jobban látod a helyzetet mint gondoltam.

"mert mindennél jobban vágyom sokszor arra hogy szeressenek és elfogadjanak"


Ez a lényeg. Add meg magadnak. És add meg Te, másoknak. Igazából ebből szinte mindenkinek hiánya van. Főleg azoknak akik csúnyán néznek rád. Hidd el.


Csak azok nem fogadják el a másik embert úgy ahogy van, akik ÖNMAGUKAT nem fogadják el.

Csak az nem szeret téged, aki önmagát nem szereti.

Ez is tapasztalat. Mikor önmagad elfogadod feltétel nélkül, akkor nem találsz kivetnivalót egy embertársadban sem. Sőt. A világban sem... De itt már messze megyek, ez a megvilágosodás felé vezető út....


Mindenesetre jó hogy téged ez zavar. A legtöbben rá jönnek arra hogy szeretet és elfogadás a kulcs. Hanem csak élik az életet hogy "hátha egyszer boldogok lesznek"... Pedig a boldogság nincs időhöz kötve :)

2011. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, utolsó bekezdésemben egy "nem" kimaradt.

Szóval a legtöbben NEM jönnek rá hogy a szeretet és elfogadás a legfontosabb..

2011. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!