Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elfelejtettem az egyik barátnő...

Elfelejtettem az egyik barátnőm szülinapját. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Múlt héten volt neki, és egész nap suliban nem mondtam neki, hogy boldog szülinapot. Aztán hazamentem, és a Facebook kiírta, én pedig írtam az adatlapjára... Azóta furán viselkedik velem. Szerintem eléggé megsértődött... Nem vagyok jó nevekben és szülinapokban! Múltkor írtam egy SMS-t, hogy tudunk-e találkozni, és nem válaszolt. Mikor ráírtam Facebookon, azt mondta, aznap nem ér rá. Két másik időpontot mondtam, de azokra is mondott kifogást.

Most mit tegyek? Már bocsánatot kértem, de úgy látszik nagyon megsértettem...

16/L


2011. ápr. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

attól,hogy nem vagy jó nevekben ..::D még igazán eszedbe juthatott volna, meg gondolom kb naponta többször nézed facebookot, az meg kiírja előtte már azon a héten amikor a szülinapja van valakinek. szóval meg hát a barátnőd még is csak.



Másik meg, amúgy nem tudom ,hogy hogy van ez a lányoknál , de ha mondjuk nekem nem mondja az egyik haverom hogy Boldog Szülinapot, akkor nem halok bele . Attól még a haverom :D nem tudom miért kell ezt a barátnődnek ennyire felfújnia

2011. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendeznél neki egy bulit, az nem rossz ötlet, sőt, nagyon jó is! Menj a lakásába, hívj meg néhány élőlényt (xD), rendezzétek be olyan bulisra, és sötétsítek be a szobát (csak ne legyen ott a barátnőd xd) és mikor hazajön, MEGLEPETÉS!!! Vagy lehet bárhol, csak legyen :D
2011. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 erőke válasza:
ha szeret téged a barátod és ismer annyira hogy tudja hogy ezekben nem vagy jó akkor 100% hogy megért majd csak rá kell önmagának is jönnie! ha ennyire nem ismer akkor mindenképp magyarázd el neki és valami meglepetést vagy olyat amit szeret szervezz be neki akkor is ha nem akar, vagy nem ér rá a lényeg hogy feldobd és rájöjjön hogy szeret! 14/F
2011. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!