Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kissebségi érzés hogyan...

Kissebségi érzés hogyan győzhető le?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakran van kisebbségi érzésem.Tini koromban pattanásos voltam ezért a gonosz beszólások, csúfolódások célpontjává váltam.Mai napig ezek eszembe jutnak és nyomasztanak.Ezekkel az emberekkel álmodom azóta is. Felnőttem, szépségipai szakmát tanultam, lehet pont ezért.De sajnos azóta is kapok sértéseket a külsőmre.A munkahelyemről is azért rúgtak ki nemrég, mert nem vagyok elég szép és mutatós(szépségszalonban dolgoztam).Akik ott maradtak, van akinek alig van foga például vagy kilóg a hája a szűk naciból stb...az nem baj persze.Sokszor érzem azt, ha megyek az utcán és nevetnek az emberek valamit akkor rajtam röhögnek.Van egy barátosnőm ő nagyon csinos stb szeretik a pasik is.Mellette is furán érzem magam.Olyan szürke kis verébnek.Olyan rossz érzés ez, szeretnék ebből kitörni.25/L

2013. márc. 6. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy sürgősen győzd le, mert különben egy balfék leszel
2013. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kép?
2013. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi, nagy tanács!
2013. márc. 6. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez az igazság! Ha nem szeretnéd egy szerencsétlen nyomorultként leélni az életedet, akkor változtass, mert különben csak a fejedet b@sszák majd át, és kihasználnak!
2013. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mégis, hogyan tegyem? Mert könnyű mondani, hogy változtass...
2013. márc. 7. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült! Pár pofon az élettől elég volt hozzá! Ez a hozzáállás közvetlen járat ahhoz, hogy az életben ne tudd magad megvédeni! Felejtsd el azt, hogy kevesebb vagy mint mások, vagy legalább ne mutasd az embereknek, hogy ezt érzed, mert akkor csak támadási pontot adsz nekik!
2013. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem megfogadni a tanácsodat!
2013. márc. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!