Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez az érzés?! Hogyan? Mit...

Mi ez az érzés?! Hogyan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, nagyon felnézek rá, mert én is kicsit különc vagyok, rá pedig, csak rá kell nézni és látszik, hogy ő sem az elfogadott átlag. Na szóval amivel kezdeném NEM vagyok szerelmes belé (családja is van) de most vagyok 8.-as és idén ballagás és nem szeretném itt hagyni. Imádom az ő óráit, 5-ös vagyok az általa tanított tantárgyból és hasonlóan gondolkodik, mint én. És szeretnék vele "kapcsolatba" lépni, mármint interneten keresztül, de facebookon nem válaszol az ál-facebookomra, de azt sem akarom, hogy kiderüljön én vagyok, aki kérdezgeti. És én csak néha-néha levelezgetni akarok vele, mert ő az egyetlen egy személy egész életemben, aki egy kicsit is olyan, mint én. Nem akarom "elveszíteni". Áh nem értem magam, csak mellette biztonságban érzem magam, (ami mostanában ritka) és én CSAK dumálni akarok vele, de a való életben csak úgy meg sem merem szólítani. Segítsetek! (bocs, kicsit kusza lett)

2013. márc. 5. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyolcaidikban en is ereztem igy 2 tanarom irant. Egyikuk no volt a masik ferfi. Mindkettot naaaaaaaagyoon szerettem, tudom mirol beszelsz. En mentem parszor latogatoba a volt sulimba es persze ott osszefutottam veluk. Olyan is tortent h egy etterembe vagy az utcan futottunk ossze veletlenul, mondjuk aranylag kozel is laknak hozzam.
2013. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Általánosban nekem is volt egy ilyen, úgy váltunk el, hogy majd biztos visszanézek, mert csomót tett értem. Nem így történt.

Gimnáziumban is volt egy ilyen, ugyanígy váltunk el, ugyanígy nem történt azóta semmi.

Nemtudom ők hogy kezelik ezt:) Az iskolai időkben nagy szükség volt rájuk a többi idióta tanár és osztálytárs közt, utána viszont megszűnt ez valahogy. De hát van helyettünk utánpótlás, akiknek a kedvencei lesznek:)

2013. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!