Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utasítanak el?

Miért utasítanak el?

Figyelt kérdés
30 éves, izmos, kisportolt, magas srác vagyok. Mindig is az alacsony, pici lányok tetszettek, de sajnos általában elutasítanak. Viszont a nagyon magas, "modell" alkatú lányok ragadnak Rám. Nekem sosem tetszettek, határozottan viszolygok tőlük, nem tetszik hogy olyan magasak. Nekem a pici, keskeny vállú, kis cicijű, 150 centis lányok tetszenek, de mindig elutasítást kapok csak Tőlük. Hogy fogom így megtalálni az Én indurka-pindurka életem párját?
2013. márc. 5. 15:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Be édes :D Rám is mindig a magadfajta srácok kattannak, én csak azért nem merem elfogadni a kezdeméntezésüket, mert azt gondolom, hogy egy ilyen jó alakú srác túl jó hozzám.

Attól félek, hogy amolyan ha nincs ló egy éjszakára jó a számár is dologba akarnak belevinni.


Pedig én szeretem a tőlem magassabb fiúkat.

2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
15:27 Köszönöm a biztatást! Már volt ilyen barátnőm, de sajnos pár éve nincs már közöttünk...
2013. márc. 5. 15:30
 13/18 A kérdező kommentje:

15:28 Köszönöm a válaszodat!

Nem dehogy, nem csak alkalmi partnert szeretnék.

2013. márc. 5. 15:34
 14/18 anonim ***** válasza:

Talán ha kicsit használnád a logikád :)


A "normális méretű" lányok (~160, nem 150 :)) nyugodtan válogathatnak a férfiak között, magasságra való tekintet nélkül.

A langaléta nők elég ritkán akarnak náluk alacsonyabb férfivel járni, így kénytelenek a magas pasasokra szorítkozni.

Ezért tapadnak ők rád.


Ráadásul a legtöbb nő utálja ha a párja szeme helyett az orrába lát.

2013. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
27%

Lehetetlen így látatlanban válaszolni a kérdésedre, annyit viszont bizton állíthatok, hogy én, nőként nagyon visszataszítónak érzem a stílusod. Az, hogy 30 vagy, izmos, sportos, az nem zárja ki, hogy ne legyél bunkó.


Mellesleg a kérdés témakörét nem sikerült helyesen megítélned.

2013. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát én 159 cm vagyok. Lehet kicsit engem is zavarna, hogy sokkal magasabb vagy, lehet őket is! De van aki azt szereti!
2013. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hogy magas vagyok, adott, szüleim, nagyszüleim is nagyon magasak mind két ágról. Vízi városban élek, kiskorom óta sportolok, a magasságomra "rádolgoztam", így elég sportos alkatom van. Cukorbetegként az életem része a mozgás. Nem vagyok sem nyálas, sem komplexusoktól szenvedő, a stílusommal nem tudom mi a baj. Nem akarom kislányomként nevelni a lelendő barátnőmet, és apáskodni sem szeretnék felette. Csupán tetszenek az alacsony nők. Hogy a testalkatot így kiemeltem, csak azért tettem, mert leginkább az ilyen típusú lányok tetszenek. És mivel sok ilyen párt látok az utcán, gondoltam megkérdezem, hogy Ők hogyan ismerkedtek meg.

A normális válaszolóknak megköszönöm!

2013. márc. 5. 16:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem a magasságod miatt nem kellesz nekik! szerintem leszarják magasságodat valami más nem stimmel veled akkor számukra.
2013. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!