Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utasítanak el?

Miért utasítanak el?

Figyelt kérdés
30 éves, izmos, kisportolt, magas srác vagyok. Mindig is az alacsony, pici lányok tetszettek, de sajnos általában elutasítanak. Viszont a nagyon magas, "modell" alkatú lányok ragadnak Rám. Nekem sosem tetszettek, határozottan viszolygok tőlük, nem tetszik hogy olyan magasak. Nekem a pici, keskeny vállú, kis cicijű, 150 centis lányok tetszenek, de mindig elutasítást kapok csak Tőlük. Hogy fogom így megtalálni az Én indurka-pindurka életem párját?
2013. márc. 5. 15:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Kérdezd Snookyt.:)
2013. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%

Lehet hogy a picurka lányok ugyanúgy viszolyognak tőled mint te a magas modell alkatúaktól.

Szóval sehogy.

Szerintem a magasság meg hasonló dolgokon már túl kellene lépned és 30 évesen nem a külsőségekre helyezni a fő hangsúlyt. Nem hiszem el hogy egy nő sem akad a magasabbak közül aki tetszene.

2013. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem csak most, 16-17 évesen sem tetszettek a magas lányok. Erről nem tehetek, mit csináljak?
2013. márc. 5. 15:16
 4/18 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg nem szeretik ha a válladig sem érnek.


Egyébként a megoldás tényleg az, hogy lassan felülemelkedsz a külsőségeken és rájössz, hogy életed párja nem attól lesz az, hogy indurka-pindurka.

2013. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jól van. Attól még nem fognak tetszeni a langalétrák egyik napról a másikra.
2013. márc. 5. 15:19
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát én speciel szeretem, hogy a barátom válláig érek, vagy legalábbis nem zavar. Én 154cm vagyok, ő 192.

Szerintem nálad az a gond, hogy nem túl sok nőből "válogathatsz", ilyenkorra a legtöbb már foglalt.

2013. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
37%
Szerintem a komplexusaidat kéne inkább kezelni, mert vélhetően egy iciri-piciri lány pontosan érzi, hogy amiatt kellene neked, mert valami kattanás miatt apukát szeretnél játszani ,aki "a kislányát" szeretgetheti meg óvhatja. Még ha kemény is ezt olvasnod, akkor se véletlen, hogy egy magas és sportos srác kicsike lányt keres, és a többi nő nem vonzza.
2013. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

"30 éves, izmos, kisportolt, magas srác vagyok."


Én egy 152 cm magas puposhátú vézna srác vagyok. Soha sem volt problémám a női nemmel. A te önleírásodat olyan nyálas "önreklámnak" gondolom. Talán nem tudsz felszedni csajt, és gondolod, majd írnak neked, harapnak rád. Kicsik, nagyok egyaránt.


"Hogy fogom így megtalálni az Én indurka-pindurka életem párját?"


No, ettől aztán meg egyenesen hányingerem van.

2013. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Én imádom a magas pasikat!!! Csak magassal járnék! Nálam legyen jóval magasabb! ...Bátor, erős, aki meg tud védeni.

:)


/Én átlagos magasságú vagyok (165), de mindig a magas fiúk vonzottak./


Szerintem ne add fel! Valahol ott van a te kis párocskád, csak még nem találtad meg! Sok alacsony lány szereti a magas pasikat. Pont azért, mert egymás ellentétei, optikai csalódás... :)

2013. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
15:21 Volna miből válogatni, de mondom, csak a nagyon magas lányok buknak Rám. Ők nem foglaltak? Nincs semmiféle komplexusom, és trauma sem ért gyermek koromban.
2013. márc. 5. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!