Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sivárnak érzem az életem,...

Sivárnak érzem az életem, hogy változtassak a felfogásomon?

Figyelt kérdés

Mindenem megvan, kivéve a társaságot. Nem járkálok el sehova, nincsenek barátaim. Nem azért, mert elviselhetetlen vagyok, csak így alakult. Egyetemre készülök (előtte újraérettségizek) így a napjaimat a tanulás tölti ki. El tudom foglalni magam, de néha mégis azt érzem, hogy elpazarlom a napjaim. A felfogásomon kéne változtatni?


Azt már nem hiszem,hogy van esélyem barátokra találni, maximum majd az egyetemen.



21 éves lány


2013. febr. 17. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok minden hasonlítunk, csak veled ellentétben engem már a társaság és a bulik sem érdekelnek.

Csak vagyok egyik napról a másikra.

2013. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A bulik engem sem érdekelnek, de érzem, hogy a társaság rángatna ki ebből a posványból, ha lenne valaki, aki felkaparna és elrángatna valahová.


Ha valakinek van kedve beszélgetni erről (vagy másról..) nyugodtan írjon privátot egyébként. De itt is szívesen várom az ötleteket, tippeket, tapasztalatokat.

2013. febr. 17. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ha eléred azht a szintet, hogy már nem vágysz társaságra (az ember mindig olyanra vágyik, amilye még nincs, ez mozgatja előre), akkor nyert ügyed van. én már-már elértem ezt a szintet, viszont emberi mivoltomból adódóan néha kizökkenek azért a semmi szeretetéből.
2013. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elérni ezt a szintet, nem akarok teljesen antiszociálissá válni.
2013. febr. 17. 18:57
 5/5 anonim válasza:
Az egyetemen lesz egy csomó lehetőséged és szerezhetsz egy csomó új ismerőst, csak nyitottnak kell lenned rájuk és menni velük, ha hívnak :) Barátokat találhatsz nem csak az egyetemen, de ahhoz már szerencse is kell :)
2013. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!