Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy napra pasi lehetnél,...

Ha egy napra pasi lehetnél, mit tennél először?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Borogatást tennék rá ott, hátha elmúlik.
2013. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megijednék, hogy mindjárt végem. Már több, mint húszezer napja az vagyok, de ha már csak egy napom maradt, akkor szeretnék arra az időre nő lenni. :-)


Ha nőként egy napra pasi lehetnék, akkor várnám a nap végét. Az ember legyen önmaga, másképpen úgysem boldogul. Szóval én gyorsan szeretnék visszaváltozni.

2013. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. 54 éves vagy?
2013. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy hasonló lányt amelyen én is vagyok! aztán megállapítanám, hogy én cukibb vagyok! :)Aztán elmondanám neki, hogy holnaptól ismét lány vagyok, és cukibb vagyok min tő! :)
2013. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: több mint :-)
2013. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Irtózatosan nagy p*cs lennék mindenkivel,flörtölnék csajokkal,összefeküdnék mindenkivel,a sárga földig leinnám magam,baromkodnék egész nap,kemény tetkót csináltatnék,félpucéran rohangásznék,élvezném az életet(vagyis olyan dolgot csinálnék amiért nőként elítélnének)
2013. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Piskótamaflás válasza:
kiverném egy nap min 10x
2013. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy pasi vagyok.Minden gondolatom,csak egy valami körül forog,illetve most már 2 dolog körül az egyik a pna a másik meg a moci:) Minden más csak felesleges időtöltés. :)

Ha fordítva lenne feltéve a kérdés,elsőnek a válaszom az lenne hogy magamhoz nyúlnék :)

2013. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!