Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a probléma? :/

Mi lehet a probléma? :/

Figyelt kérdés
14 éves 165-167 cm magas barna hajú kék szemű lány vagyok. Jó alakom van.. Nem tartom magam gyönyörűnek, de azért szép vagyok. Miért lehet az, hogy a fiúk csak flörtölnek velem, és csak fogdosni próbálnak? ( nem engedem nekik )És már bejöttem pár 18-19 évesnek is, de eddig nem volt komoly pasim. Pedig, egy kedves aranyos lánynak mondanak. Vélemény?:(

2013. jan. 7. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
hát küldj magadról képet. 17f merre laksz?
2013. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért mert még a korodbeli srácok általában (nem mindre igaz de azért túlnyomó többségük) a szép alkatra, és a szép lányokra buknak. Egy jó mell, jó fenék - nekik ennyi elég, még ebben a korban....

És igaz ez a 18-19 éves korosztályra.

Szerintem ha te nem erre vágysz, hogy csak fogdossanak meg jól meghúzzanak, akkor hagyd ne foglalkozz velük.

14évesen meg amúgy sem kötelező, hogy 10 barátod legyen már.

De azt azért elmondom,hogy komoly szerelemre még várhatsz egy darabig.

2013. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. kommentelő. Fejér megyében. Sárbogárdon.

2. Köszi :) Hát, tudod mindegyikből kaptam.. Nem a "Nagy" szerelemre vágyom, csak hát jó lenne már olyan valaki, aki nem a külsőmre nyomul.:/

2013. jan. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!