Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is ennyire unatkozik?

Más is ennyire unatkozik?

Figyelt kérdés

nincs munkám (eddig 0 sikerrel jártam, nem kellek sehova)és pénzem sincs ezáltal, ezért nem igazán tudok menni ide oda pl moziba elmenni vagy beülni valahova szórakozni

szerelmem sincsen, barátnőm sincsen.--> (más városban élnek).

otthon szoktam segíteni,főzni, elmegyek bevásárolni. de ennyiből kifújt. utána filmet nézek,zenét hallgatok ennyi nagyjából.

mással is van ez így? meddig bírjátok így ki?



2012. dec. 30. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor csak magát a kérdést láttam meg, azt hittem, megint a lusta, érdektelen tini kérdése....

De nem.


Mi az, ami érdekel? Színészek, divat, barkácsolás, művészetek, esetleg valami tudományos dolog?

Szerintem foglalkozz azzal, olvass utána, fórumozz, csinálj weboldalt.

Meg szerintem kezd hobbikba.


Ettől nem lesz jobb... :/

Sajnos nálunk is testközelben van a munkanélküliség.

De legalább elfoglaltság.

2012. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb ugyanilyen helyzetben vagyok. De még ha nincs is pénzed akkor is el tudsz menni sétálni, túrázni stb. Legalábbis én jobban érzem magam ha kimozdulok kicsit. Az álláskeresést meg ne add fel, előbb utóbb csak összejön valami. Ha olyan munkát találsz amiért nem vagy oda annyira vállald el azt is, még ha csak pár hónapig csinálod az is pénz na meg addig sem unatkozol.
2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem adom fel a munkakeresést, csak fél éve keresek de semmi nem jött össze. bárhova is küldtem el az önéletrajzom.
2012. dec. 30. 11:48
 4/9 A kérdező kommentje:
sok minden érdekel, de már sajnos nincs bennem elég motiváció, hogy lefoglaljam magamat.
2012. dec. 30. 11:49
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy is tudom,hogy ha belekezdek valamibe azt megfogom unni egy idő után mert az is csak napról napra ismétlődik újra és újra.
2012. dec. 30. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:

A filmnézést is meg lehet unni. Nem tudom, nekem a hobbik jobbak, jobban lekötnek.

Változatossá lehet tenni, motiváció pedig hogy lefoglalod magad.

Fél év semmi... Keress, keress lesz előbb-utóbb.

Ha nem, ez fájdalmas lesz, de családtagnak bevált: biztonsági őr tanfolyam.

2012. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok tudom vannak női biztonsági őrök,de nem vagyok olyan alkat sem vagyok,hogy biztonsági őr legyek
2012. dec. 30. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudom, és emellett ... elég sz*r dolog.

Csak családban többen próbálkoztak ezzel, és aki akart, sikerrel járt.

De tényleg sz*r meló.

2012. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég hasonló cipőben járok, igaz nem fél éve, és pénzem is van az előző melómból, de gyakorlatilag pályakezdő munkanélküli vagyok. Fél év az elég nagy idő, én azt tűztem ki egy pontnak ahol végiggondolom hogy mit kéne csinálnom, ha nem találok addig munkát a "szakmában". Ha ennyi idő alatt nem jön össze, annak valami oka van azon kívül hogy szar a világ meg válság van. Például az hogy mással területekkel kéne foglalkozni. Egyébként most kezdem csak unni a helyzetet, az első pár hónapban nagyon jól elvoltam. Kitaláltam mik azok amikben fejleszteni akarom magam: nyelvtudás, szgépes programok stb. és azokkal foglalkoztam minden nap pár órát, aztán sport, haverok ilyesmi. Mindezt egy fillér nélkül, csak az internet és a könyvtár segítségével. Neked is ezt tudom ajánlani. De ha már ott tartasz hogy nem motivál tényleg semmi, jobb ha megkeresel egy pszichológust, pályaválasztási tanácsadót ilyesmit.
2012. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!