Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is mindig unatkozik? És...

Más is mindig unatkozik? És ha igen, mi az oka?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én csak néha mostanában mert melo miatt nem járhatok el éjszaka :/
2011. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, más is. Én nem. Ha mindig unatkozol, annak az oka valószínűleg depresszió.
2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Örökké nem lehet unatkozni. Van munka meg suli, de a nyári szünetben igen, elég sokan unatkoznak. Az oka, hogy nem tudjuk lekötni semmivel sem magunkat. Erre vannak a különféle könyvek, különféle érdeklődésű emberek számára. Ilyen melegben, mint mostanában van, nem nagyon jo sportolni, de az úszás mint vizes sport, nagyon jo és egészséges! Vagy strandra lehet menni..takaríts, hallgass zenét, süss v mit, hogy lekösd magad! :)
2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"s! Vagy strandra lehet menni..takaríts, hallgass zenét, süss v mit, hogy lekösd magad! :)"


Ezt sem lehet örökké csinálni. Egy ideig jó meg minden, de aztán erre is ráun az ember. Akármilyen új dolgot kitalál magának.


Persze bele lehet fogni meg kezdeni, de egy idő után már ez lesz idegesítő, mert ezeket is csak azért csinálnám, mert unatkozok. és, ha ennek tudatában vagyok, akkor már idegesítővé is válik számomra.


Úszni nem tudok, strandra nem szoktam járni, mert nem vagyok valami mutogatni való. De ha lenne külön medencém akkor már is lenne egy elfoglaltságom. De mivel nincsen és valószínűleg nem is lesz, ezért marad az unalom.

2011. júl. 11. 22:54
 5/12 bamboochatheone ***** válasza:
Nem értem egyes emberek hogy tudnak unatkozni...annyi jó és érdekes dolog van a világban hogy választani alig bírok persze ha érdeklődés csak monitor és bináris számrendszerben van akkor hagyjuk az egészet...
2011. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akik mindig unatkoznak azoknak általában nincsenek kapcsolataik


21:47

nem biztos, de egyik oka lehet az is


23:06

egyetértek, egész nap a gép meg a tv előtt lóg és csodálkozik hogy nincs semmi lelki ereje :) gondolom ennek tetejébe el is tartják, szóval még a sarki közértig sem megy el levegőt szívni.


kedves kérdező:

én szívesen felajánlanám, hogy megismerlek, és elrángatlak valahova, de ismerve az ilyen embereket általában maguk sem hajlandók kitörni ebből.

például itt van egy oldal, ahol emberekkel beszélgetsz, vagy 100 másik közösségi portál, ahol ismerkedni lehet, tehát az sem lehet kifogás hogy nincsenek barátaid.

2011. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim csak nem egy városban lakunk.


Mondjuk olyan sok nincsen, egy kezemen meg tudom számolni.

2011. júl. 12. 12:57
 8/12 anonim ***** válasza:

07:51vagyok


nem az számít, mennyi van meg hol, hanem hogy hányszor "érnek rá" találkozni veled. aki unatkozik, annak nincsenek barátai.

2011. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mint írtam. nem egy városban lakunk.
2011. júl. 12. 13:49
 10/12 A kérdező kommentje:
vonatra meg nincs nekem se meg nekik se pénzünk
2011. júl. 12. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!