Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az életemen átok ül, vagy mi?...

Az életemen átok ül, vagy mi? Anya kidob, vőlegényem elhagy, a többi pasi kihasznál, bnőim átvernek, ha van munkám csődbe megy a cég, így mindig ott vagyok, h munkakeresés-csóróság.

Figyelt kérdés
szóval én ha az életem forduló pontjait nézem, katasztrófa, katasztrófa hátán. én már nem tudom hanyadjára kellene a padlóról talpra állnom. Mi ez??
2013. jan. 20. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen sok rossz dolog történt veled, de a személyes tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy minden okkal történik. De az is igaz, ha egy mód van rá az a bizonyos vajas kenyér mindig a vajas felére esik. Talán rossz emberekben bíztál meg eddig, egy sor tényező úgy állt össze, hogy nem a legjobb végkifejlet lett az eredmény. Napjaink gazdasági tényezői sem a hosszú időre biztosított megélhetést kínálják.
2013. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
innen, hogy még magamat sem tartom el, hogy fogok én eljutni addig, hogy hasznos legyek a társadalomnak, dunsztom sincs.
2013. jan. 20. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy minden rosszra fordulhat, szerintem úgy minden jóra is fordulhat. Több út is vezet felfelé, nem kell minden áron csak egy utat keresni. Legfőképp ma, amikor elég sok embernek elég nehéz. Több utat is nyitva kell hagyni a felemelkedésre, nem feltétlenül a legsimább a legjobb. Szerintem még elég fiatal lehetsz, ahhoz, hogy mindent újra kezdj, bár úgy vélem, hogy sosem késő. Csak hinni kell benne, hogy még minden jobbra fordulhat.
2013. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit az első leírt abban sok igazság van!

Részben Te is tehetsz erről,mert gondolom okkal dobtak ki,okkal hagytak el,és okkal vertek át többen is.

Itt lehet az a baj hogy önző vagy.Ha nem lennél önző akkor lennének barátaid,lehet hogy lenne vőlegényed,és lehet anyukád sem dobna ki.

Figyi!Ha Veled van a baj akkor gondolkozz el hogy mik azok a tettek amik idáig vezettek,minden lépéseden hogy mikor ártottál a másiknak,és ezeken próbálj változtatni.

Próbálj meg egy picit pozitívan hozzáállni mindenhez,akiket megbántottál tőlük kérj bocsánatot,ha találtál magadban problémát akkor figyelj erre oda ,és próbálj meg új lappal indítani.

Ami a munkakeresést illeti ,csinálj csitti fitti önéletrajzot és nézz ki rengeteg céget ahova elmennél dolgozni és személyesen menj és add le.A [link] ez az oldal segíthet a környékbeli cégekről.


De ha ez az egész nem érdekel amit írtam elmehetsz egy boszorkányrhoz is akinek jó sokat kipengetsz és leveszi rólad ezt az átkot és már nyugodtabban vágsz bele.

Amúgy nyugodtan menj el jósdába mert ott úgy sem a jövőt mondják meg hanem csak segítenek egy picit hogy merre indulj el.

Fel a fejjel,és még valami:a sültgalamb csak úgy nem repül bele az ember szájába.

Minden jót!

2013. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszcsi


sztem nem önző vagyok, hanem mártír :(

mindenki kihasznál, átver, stb


jelenleg most ott tartok, hogy már nem bízom senkiben és semmiben. egyedül kezdtem el megcsinálni a saját életem. totál egyedül :(

2013. jan. 21. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok lányt ismerek úgy hogy mártírnak gondolják magukat meg normálisnak.(pedig ha tudnák azt hogy mekkora ribinek tartom őket) :)
2013. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azokkal a pasikkal sem lehet sokat kezdeni, akik így gondolkodnak a nőkről...
2013. jan. 21. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ,nem lehet velünk mit kezdeni,de Én akiket leribizek,őket okkal nevezem ribinek.Meghát a mostani nők nagyja picit könnyűvérűek...
2013. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mit is mondhatnék ezek után a mai srácokról...nem is tudom...
2013. jan. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!