Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a legjobb...

Mit gondoltok a legjobb barátomról?

Figyelt kérdés
Folyton az én pénzemen és a kajámon él.Meg néha bunko is mindenkivel mindenkit leszol hogy ök nem olyan okosok mint ö és engemet okol a népszerüség hiányában.Egyszer megkosoltam a menzai kaját és szar volt és a barátom elkezdett kiabálni hogy ö miatta kell neki repetázni menni mert amibe már bele kostoltam nem eheti meg.13/fiú

2012. júl. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem,aki így bánik veled,az közel sem a legjobb barátod.

De ha szerinted az,akkor szépen lassan távolodj el tőle,mert ezt nemhogy legjobb,de még nem is barátság ..

2012. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már rég bajtársak vagyunk.Söt mi több már közös történetünk is van mit mi találtunk ki és még nagyon sok egyedi van bennünk.Én nagyon érdeklödöm a maffia íránt ö meg telyesen mássab mint én rappet hallgat mi nem illik a maffiába és még perverz is és még lányokat molesztál és még azért is engemet okol hogy nincs barátnője.
2012. júl. 4. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább élősködő mint barát...egyáltalán nem tekint rád barátként szerintem
2012. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mivel szeretem a maffiát ezért mi is ugy müködünk.Én sok érdekeséget tudok mindenröl és amit megtanítok neki azt valamikor a nevébe terjeszti szét ez most egy kitatlált példa:1meg1 az kettö és másnap nyilvánsoág elött azt mondja ezért az én tudásomat is felhasználja csak azért hogy okosnak látszodjon.Meg is van az összes taggal a saját kis idilünk.Ö a bíró ezért ö hozza a törvényeket én meg a don és 5 szabálysértés után leváltanak.Minálunk demokrácia van.És valamikor a törvényekkel irányít engem.És olyasmi törvények is vannak mibe nem egyezett be a mi kiss "maffiacsaládunk".
2012. júl. 4. 17:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszerr a másik barátom kapta meg a rangot és ö már nem volt olyan könnyen kezelhetö mert ö azt mondta hogy én vagyok a "maffiavezér" nem a katona.
2012. júl. 4. 17:01
 6/7 A kérdező kommentje:

ja és ö miatta nics barátnőm.

1.lány:Szép szőke lány:Hát ugy volt hogy mindenkit legyökerezett a suliba vele együtt és utána egy kis idő teltével összebarátkoztunk.De a csaj megutálta a barátom utána meg nekem csökkent az esélyem.

2.lány barna hajú etnikum(mert nem mondhatok ki mindent):Hát egy kicsit vele szóroakoztam és majdnem lett egy csók de nem sikerült azért mert tulságosan bele éltem magam egyszer volt rá esély és jött ö és megállított engemet és ezért csak puszi lett.De a csajt molesztálni szokta mivel nem barátnőm ezért csak nézzhetem szomorúan.A mellét fogdosa állandoan és még ha megbeszélem vele hogy légyszí segítsen valamit kiterveletm egy tervet mivel talán sikeres lesz.

Válasza:Ilyenkor felesleges a barátnő mert ugy sincs benne szex.

Én válaszom:De én nekem nem a szex a lényeg hanem hogy szeretem öt.

2012. júl. 4. 18:30
 7/7 A kérdező kommentje:

2.példa ismét van egy tervem.

Válasza:Minek akkarsz csínálni ilyen nyálas dolgokat a közép suliban a perverz pasikat szeretik.

Én válaszom:Hát ezt kétlem mert én sok példát ismerek erre.


Meg van mégegy dolog:én városba voltam a barátommal együtt adtam egy fázó szegény koldusnak pénzt meg vettem egy finomnak látszo melegszendvicset.

Ö válasza:Inkább (költötük!) volna el.De semmi beleszólásom nem lehet hogy mire és hogy mennyire lenne (nekem!) fontos hogy mire költsem a pénzt.

2012. júl. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!