Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmi nem jön össze az eletben...

Semmi nem jön össze az eletben, átok ül rajtam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, átkok nincsenek. Csak nem volt szerencséd eddig, vagy valamit nagyon elszúrsz.
2010. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erezd teli a kádat vízzel tegyél bele fürdősót és merülj teljesen a víz alá ameddig csak bírsz.

Ez segíteni fog, egy próbát megér.:)

2010. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ül rajtad átok.Csak ezen görcsölsz, hogy miért nem jön össze semmi. Figyelj!Nem érdemes ezen aggódnod! Vedd lazábban a dolgoakt!=) Hidd el, ha nem fogsz mindig ezen agyalni akkor sokkal jobb lesz, és nem fog veled mindig szerencsétlenség történni,sőt...

Szerintem inkább csak megszoktad ezt az észjárást,hogy 'neked semmi nem jön össze'-ezért a legapróbb dolgokat is észreveszed ami neked tesz keresztbe.Pedig lehet ,észre sem vennéd! Változtass a gondolkodásodon, tegyél magadban rendet, találj ki új hobbit- jah és a sport az teljesen felszabadít=)sokkal frissebb leszel.

Remélem azért valamennyit segítettem!Fel a fejjel;)

18/l

2010. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!