Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan ember akinek...

Van még olyan ember akinek nincs célja az életben rajtam kívül?

Figyelt kérdés
:-( és csakúgy van ?
2008. aug. 25. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Van. Pl nekem sem igazán vannak céljaim. Persze szeretnék én is "nagy " dolgokat, egy normális kapcsolatot, valakit, akit szerethetek és aki engem is szeret, szeretnék valami olyat csinálni, amiben sikeres lehetek... ehhez képest senkinem nincs rám szüksége és csak alkalmazott vagyok egy cégnél. Van barátom, de neki sem vagyok annyira fontos, hogy áldozatot hozzon értem, hogy velem lehessen. Szóval nyugi, én is csak vagyok. Össze kéne ülnünk egyet, jót dumálhatnánk...
2008. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én csak így voltam. Nem voltak különösképpen céljaim, de ez mára már megváltozott. Szerintem csak idő kell hozzá.
2008. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
velem is ez van:(( mindent unok, és semmi sem érdekel.
2008. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
van, pl én is..
2008. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Mindenkinek kell hogy legyen célja.

Nektek is van célotok csak még nem találtátok meg.ennyire ne lefgyetek már pesszimisták.

Az én célom hogy versenyezhessek lovas versenyeken.Nagyon jól lovagolok és már csak annyi kell hogy letegyen a rajtengedélyt és irány a pálya.

2008. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sincs életcélom, azért élek még, mert félek a haláltól meg nevetni jó, ennyi...
2008. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez amugy elég érdekes kérdés,mert nekem sincs életcélom,ráadásul elég kilátástalan a jövő,milyen célt tehenék ki magam elé?

Élek élem az életet,tudom mi vár rám,de nincs mit megvalósitani,mert aminek jönnie kell az ugyis jönni fog!

Nagyon nehéz elérni egy célt amit az ember maga elé tesz,küzdeni harcolni mindenáron,köszönöm én ebből nem kérek,hagyom hagy sodorjon a sors bármerre tökmindegy,egy a fontos élek és vagyok.

2008. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Van benne igazság, de nem sok! Figyelj, ha hagyod hogy sodorjon az élet akkor mit csinálsz? Lefekszel a fűbe és azt mondod, hogy hagyod, hogy sodorjon az élet, de nem fog legfeljebb átmegy rajtad egy fűnyíró (már bocs). Szal, ha TE lemész a pizzériába enni egy pizzát, akkor azt TE csinálod, és nem az élet sodor a pizzériába. :)
2008. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van hát. én szia...:D
2008. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

naná, hogy van, a célkitűzés nem életfeltétel. ez lennék én :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!