Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy kudarc az életem, jobb...

Egy kudarc az életem, jobb lenne ha megölném magamat?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkoztam,és próbálkoztam a dologgal,de gyáva vagyok kicsit,csak azt nem értem miért.

Amikor megszülettem,anyám már akkor is alkoholista volt,majd fogta magát,és 4 évesen elhagyott a p****ba. ott voltam faterral,meg nagyszülőkkel,elkezdtem nevelkedni anya,és apa nélkül,mert fater kb mindig dolgozott. Úgy voltam nevelve mint egy kényes úri k***a. Aztán anyám megjött 8 éves koromba,elkezdett látogatni,leszokott a piáról. 11 évesen elmentem hozzá lakni,amire a nagyszüleim hatalmas gyűlölettel válaszoltak felém,hogy hálátlan vagyok,meg hasonlók,miattam adták fel az életüket stb stb. 2 évig vele laktam,aztán kidobálta a cuccaimat,azt mondta,lakjak ott ahol akarok(vissza szokott...). Vissza kerültem apámhoz,de ő a nagyszüleimnél lakott. 1 évig az orrom alá volt dörgölve,hogy ekkora meg akkor suttyó vagyok,meg hogy hálátlan kis p***a(ezekkel a szavakkal) Az utóbbi időben egyre durvább a dolog. Jelen pillanatban,azt pedzegetik teljes nyugodtsággal,hogy melyik úton fogok k****lkodni,meg hasonlók(hozzá tenném,nem tömeg tinédzser vagyok,nem járok buliba sem,barátom is 2 évig volt,és most van egy majdnem fél éves kapcsolatom,nem sminkelek,stb stb),és édesapám,ezt minden szó nélkül végig hallgatja. A suliban a jegyem nem úgy alakulnak ahogy szeretném,itthon nem igazán tudok a stressz miatt tanulni. (3-4-es tanuló vagyok sajnos). Kijelentették hogy annyira sz** tanuló vagyok,hogy nem érdeklik hogyan fogok boldogulni az életben,ők egy fityinget nem adnak többet.(jelen pillanatban a kajára is kuporgatom a pénzemet). 3 éve kaptam telefont(jelen pillanatban már telefonálásra is alig tudom használni, celluxszal van összeragasztva,amit a barátnőm csinált,mert még azt se kapok). 16 évesen,a 65 éves mamám mellett alszok. Saját légkör 0. Úgy vagyok kezelve mint egy 8 éves,este 6-kor itthon kell lennem hétvégén. Minden napos üvöltözés. Hálásak kell lenne hogy felneveltek,de nem tudok,mert szenvedek miattuk,és ráadásul nem is kértem. Nem bírom. Úgy érzem hogy egy kudarc az életem. Tovább akartam tanulni is,de így nem fogok tudni,semmit nem tudok kezdeni a életemmel,egyszerűen meg akarok csak halni,hogy mindennek vége legyen már.


16/L



2013. jan. 30. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem aztán lepontozhatsz újra nem zavar ha megsértődsz megint :) de értelek azt kevésbé ki az a Lúzer aki 25 évesen rászorul 10 évvel fiatalabbra.. te se vagy normális és 13 évesen csak hiszed a kicsi fejecskéddel hogy te ilyen olyan okos vagy.. megéltél ezt azt ami ad egy élettapasztalatot de nem lesz több eszed mint a kordbeliek.. grat 25 éves nevetséges k*urogasson ha neked ez kell ennyi idősen : )jó az ha 13 évesen már szűz se voltál :D de nem a te hibád tudom rossza családi helyzet, nekem is az.
2013. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11-es...szerintem nagyon nem kéne arcoskodni, főleg hogy nem is ismered..egyáltalán honnan tudod biztosra hogy 13 évesen már elvesztette?

anno is lehetett olyan,(vagy még értelmesebb) gondolkozása,mint egy felnőttnek.oké,hogy azt mondod,neked is rossz a családi helyzeted,de ha a helyébe lennél,szerintem te is megértenéd..:/

2013. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#10: mit büntet a törvény? Honnan szedtél ekkora ökörséget?
2013. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12es

Igaz nem tudom hogy 13 inkább 14-et saccolnék, megértem őt így is.. tudok olyat mondani amit ő még nem élt meg és ne is mert hosszú kínos éveim voltak tőle , ezt csak azért mondom lásd hogy megértem őt.A 10es év korkülönbséget kevésbé...

2013. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem a kor számít hanem az agy.de látom neked ez sincsen,meg ha ekkora problémád van evvel,minek írsz? igazándiból ha magamra venném az ilyen inbecilis állatok kommentjeit,vagy kicsit érzékenyebb lennék,akkor már rég megöltem volna magamat:) szerintem folytasd és akkor lehet hogy több ember akár általad megöli magát. szép karrier:) egyébként ha érdekel,nem én pontoztalak le:D
2013. febr. 10. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!