Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van kedved megismerni? =D Nem...

Van kedved megismerni? =D Nem tudom hova forduljak ezzel a problémával, ezért itt felteszem a kérdést. =D

Figyelt kérdés

Eléggé érdekes ember vagyok,és nem láttam még hozzám hasonlót, ezért a barátaimmal sem tudok igazán összehangolódni,sokan különböznek tőlem,más stílus, más zene,más felfogás...

Szeretném ha találnék hasonló embereket mint én...=)


Pár dolog magamról:

szines haj-eredetileg vörös X)

zöld szem

világos bőr

174cm

60kg

személyiségem(kedvtöl függ):

1. kedves,visszahuzódó,szeretetteljes,aggódó,érzékeny -ijenkor nagyon sokmindentől félek..

2.szókimondó,hülyéskedős,ha kell bunkó,felszabadult,nevetgélős-ijenkor úgyérzem hogy bármit megtehetek=D

Zene: rock minden ágazata, bár vannak más stílusban is amik bejönnek x)

Öltözködés:ööm....változatos!

És mindemellett nem szégyellem hogy egy hüüje vagyok,és utálom ha valaki emiatt bután néz rám.....=P

Ne nézz butáán legyél ojan mint én! szerintem nem szégyen..=D ...mint a gyerekek, mindent szabad!^^


2009. szept. 1. 18:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
am Moson X)
2009. szept. 1. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem lenne.: DD éNIS egyedi vagyok, nem sikerült egy stílusba belegyömöszölni magamat(pedig szerettem volna. Ám csaj vagyok 16 múltam. msn-re felvehetlek?
2009. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
persze, vegyél fel nyugodtan =D
2009. szept. 3. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!