Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék más embereket is...

Szeretnék más embereket is megismerni. De hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Mondjuk akik közelebb laknának hozzám, mert igaz van egy négy fős kis baráti köröm, de őket se lehet mindig nyúzni, ráncigálni mindenhova. Meg van nekik is a saját életük. Csak épp nekem nem... Meg hát külön városban lakunk mind annyian. Jó hogy nem tudok velük sűrűbben találkozni...

Szóval elég egyedül érzem így magam. és unalmasnak találom az életem... De hol és hogyan ismerkedhetnék? Azt sem tudom hogy kell... :D Elég zárkózott vagyok. vagy inkább félek az új emberektől.

Egyszerűen barátokat szeretnék találni. Vagy ha nem is lesz belőle semmi, legalább jó tapasztalat szerzés.

16/L


2011. júl. 2. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vannak klubok a környékeden? ha belépsz egybe, akkor elég könnyen új közösségbe kerülsz, ez nekem tapasztalat^^ én is elég zárkózott vagyok, de új barátokra találtam ott :)


18/L

2011. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül:) velem ugyan ez a helyzet, van hogy napokat itthon tudok ülni mert nincs kivel el menni. nyaram is elég uncsi lenne ha nem járnék dolgozni! különbség az hogy te haverokat szeretnél én meg egy barátnőt:) szóval sok sikert a barátkozáshoz! és legyen önbizalmad,ne legyél zárkózott és lesznek barátaid:) egy biztos,ne az interneten keres barátokat, főleg ne ezen az oldalon ami tele van pedofilokkal! sok sikert! 18/f
2011. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az internetes rész igaz... meg ha találnál is jó barátokat, akkor úgyis az ország másik végében laknának... ezt én ismerem... nehéz neten megbízható embert találni...

Előző: 18 éves és nincs barátnője... csak nem a NORMÁLIS kategóriába tartozol? :) Ismerek két 23 év körüli srácot, akiknek szintén ez a problémájuk... csak mert nem bunkó tömegbirkák, mint a mai "menő", nincs senkijük :( Pedig az ilyeneket kéne becsülni...

sok szerencsét neked és a kérdezőnek is ^^

2011. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát klubbok nagyon nincsenek. Én egyet se ismerek.

Igazából nem tudom hogyan kezdjek hozzá.. Mit kell mondani meg ilyenek.

2011. júl. 2. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos én is így vagyok ^^" mit kell mondani, mikor meg akarok ismerni valakit...

Úgy nagyjából hova valósi vagy? Mert ha valaki véletlen folytán itt lennél a közelben, akkor be tudnálak mutatni pár embernek :)

(de amilyen ez a világ, úgyis az ország másik végében vagy)

2011. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagykőrös. Pest megye.


Na most meg beijedtem. Ez fura. félek az ismerkedéstől, új emberektől. Teljesen beparáztam amikor azt írtad "bemutathatlak pár embernek"...

2011. júl. 2. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudtam -.- messze vagy...

pedig ez egy remek csoport :D akkor kerültem hozzájuk, amikor mélyponton voltam... csak úgy hallottam, most a mentorban működik ez a klubocska, és elmentem oda, és ott ragadtam :) Semmi olyan, mint az utcai bandákban :)

amúgy ha gondolod, e-mailben nyugodtan írhatsz, beszélgethetünk :) Nekem sincsen sok barátom, de szívesen meghallgatok bárkit :)

2011. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de igen, normális kategória:) de hát úgy látszik nem becsül meg senki..amúgy kérdező! ha akarsz nekem is írhatsz:) egy jó barát mindig jól jön! (2. voltam) 18/f
2011. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát te még viszonylat szerencsés vagy, ott a sulid szóval sok lehetőség van előtted. Én így 21 éves fejjel már egyáltalán nem találok barátokat, hát még barátnőt :D Mondjuk én nem tartom magam normálisnak, pont ez a baj engem elviselni művészet, és nem igazán ment még senkinek hosszabb ideig.

Az érzést ismerem mikor barátokra vágyok és ír valaki hogy megismerne, és akkor egyrészt félek hogy nem fog tetszeni neki amilyen vagyok, vagy én nem fogom tudni elviselni, hát igen a barátság nagyon nehéz, ezért se keresek már barátokat. Inkább barátnőt az rövidebb ideig tart de egyszerűbb szert tenni rá, úgy érzem. Mondom úgy hogy még egy se volt :P

Neked azért van egy baráti köröd, én már 3-4 emberrel megelégednék akikkel heti szinten tudok kommunikálni, és ha bajom van akár hajnali 2kor is átmehetek hozzájuk :D

2011. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Az én barátnőim is távol élnek. Menj el rendezvényekre, talán ott szerencséd lesz.

Én mindig félek fiúkkal barátkozni, mert attól félek, hogy vagy hülyének néznek, vagy csak egy eldobható húsnak tartanak. (Bocs az erős megfogalmazásért)

Meg az sem rossz megoldás, hogy elhívsz valakit, akit kevésbé ismersz sétálni. (szomszéd, közelben lakó osztálytárs) Hátha összejön. :D


Az ifinket is ajánlanám, de sajnos Budapest egy kicsit messze esik tőled, gondolom.

2011. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!