Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék más embereket is...

Szeretnék más embereket is megismerni. De hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Mondjuk akik közelebb laknának hozzám, mert igaz van egy négy fős kis baráti köröm, de őket se lehet mindig nyúzni, ráncigálni mindenhova. Meg van nekik is a saját életük. Csak épp nekem nem... Meg hát külön városban lakunk mind annyian. Jó hogy nem tudok velük sűrűbben találkozni...

Szóval elég egyedül érzem így magam. és unalmasnak találom az életem... De hol és hogyan ismerkedhetnék? Azt sem tudom hogy kell... :D Elég zárkózott vagyok. vagy inkább félek az új emberektől.

Egyszerűen barátokat szeretnék találni. Vagy ha nem is lesz belőle semmi, legalább jó tapasztalat szerzés.

16/L


2011. júl. 2. 12:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
20L Bocs, kimaradt :D
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!