Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám magmat megismerni?

Hogyan tudnám magmat megismerni?

Figyelt kérdés
Elegem van azokbol a tinikből, akik nem tudják, h kik is ők valojában, de be kell látnom, hogy én is ilyen vagyok. meg szeretném magam ismerni, szeretném, ha én is egyéniség lehetnék. Miket csináljak, hogy ez magvalósulhasson?
2011. júl. 18. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyel magaddal oszinte, ez az elso lepes. Ne egyineseg, sztar akarjal lenni, hanem onmagad.
2011. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első válaszadónak elég ködös lehet számodra a tippje, szóval megpróbálom más szavakkal kiemelni. Ne akarj kiemelkedni az egyéniségeddel, tedd az életedben azt amit szeretsz, és a stílusod ne hajkúrászd, ahogy a sok majom teszi, csak legyél olyan amilyennek jól érzed magad. Ha tetszik maradj olyan, ha nem akkor viszont lehet más életstílus való neked, és próbálj meg gondolkodni azon, hogy mi az ami tetszik.
2011. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár ember segíthet abban hogy megismerd önmagad :D
2011. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!