Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudom magam megismerni?

Hogy tudom magam megismerni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy honnan tudom meg tudi h mit gondolnak róllam az emberek anélkül h megkérdezném? wan rá ilyen arc kifejezés amiwel közlik ? Kérlek segítsetek egy 14 éwes lány/Brigx..
2009. nov. 12. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Páwa vagy Emo vagy? már a W miatt .. :D
2009. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Elsőnek:nem mindegy hogy ír?! Egyébként is vannak olyan billentyűzetek, amiken nincs szimpla v.


Szóval: a kiegészítésedből ítélve te nem magad akarod megismerni, hanem azt akarod tudni, hogy mit gondolnak rólad mások. Nos, ezt nem lehet így konkrétan meghatározni, hogy ha így vagy úgy néz akkor ezt meg azt gondolja. De gondolom sejted, hogy ha mosolyog, akkor nem haragszik meg ilyenek. És szoktak lenni azok a bizonyos elszólások is. Ezekből is sokat ki lehet deríteni.Csak figyeld az emberek reakcióit veled kapcsolatban és szerintem az elég, hogy nagyjából képet tudja alkotni arról, hogy mit is gondolnak rólad.

2009. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod küldj egy privátot..fel veszlek msnre..elmesélsz pár dolgot miket csinálsz ijesmik meg mondom a véleményem rolad..aztán letöröljük egymást és mindenki boldog lesz:D 14/L
2009. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meditáció/önismeret! lásd:Google:vezetett meditáció mp3
2009. dec. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!