Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell "megismerni magam"?

Hogyan kell "megismerni magam"?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és még szűz. (Ez normális egyébként?) Nemrég volt hüvelygombám,először életemben,ebből adódóan kezdtem el foglalkozni a nemi szervemmel. Régebben is próbáltam tampont feldugni,de esélytelen volt,mostmár mintha tágabb lennék,próbálok maszturbálni,mert szerintem mielőtt fiúval lennék,kéne. De nem tudok. Ahogy kicsit benyúlok a hüvelyembe,nagyon érzékeny a tapintása,és fáj. Nem merek beljebb nyúlni,mert ott is félek,hogy fáj,és nem tudom,hogy mi lehet ott,tudom hülye dolog,de hátha "elrontok valamit". Viszont szeretnék maszturbálni,hogy a szexuális életem könnyebb legyen a későbbiekben,mert így nagyon bénának érzem magam. Hogyan tudnék fájdalommentesebben, normálisan behatolni?
2009. jan. 6. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
a hüvelygombát ki kéne kezlni, aztán meg tiszta praclival nyúlkálni
2009. jan. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is ne mássz rögtön a hüvelyedbe,hanem próbáld meg csiklóval,elsőre sokkal jobb lesz hidd el,próbáld simogatni magad,fürdés közben nagyon jó,és majd csak idővel mikor kívűl már élvezed,elkezdhetsz benyúlni,mert ha rögtön ott kezded,azt fogod hinni,hogy a sex nem is jó
2009. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fú én PONT abban a helyzetben vagyok mint te :D Mintha én írtam volna.. Ez hihetetlen.. :D Szerintem csak úgy simán ne akard "megismerni magad", csak ha érzel erre vágyat.. Legalábbis én nem érzek rá semmi vágyat (sőt inkább taszít) ezért én nem csinálom :) Bár azóta már lehet, h te ismered magad :D
2009. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!