Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem xar mikor tök rég óta...

Nem xar mikor tök rég óta foglalkozol egy problémával, tudod hogy igazad van de a többiek csak azt mondják hülye vagy?

Figyelt kérdés
csak azt ne mondjátok hogy ilyen még nem fordult elő senkivel
2010. júl. 30. 11:49
 1/6 A kérdező kommentje:
arra aztán várhatok mire válaszoltok erre :S
2010. júl. 30. 12:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz:D Én szerintem többet tudok sok dologról, mint az osztálytársaim, de ők ezt nem fogadják el és hajtogatják a saját maguk "igazát". Ez, egy idő után nagyon idegesítő tud lenni, mert én tudom, hogy nem jól tudják a dolgokat...
2010. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 ember


köszi

2010. júl. 30. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennél idegesítőbb dolgot nem nagyon tudok. Velem is előfordult már nyilván, nem is egyszer. Ha tudom, hogy valamiben nekem van igazam, de a másik váltig állítja, hogy én beszélek hülyeséget és neki van igaza, na akkor nagyon durván be tudok pipulni. Pláne, hogy ha ilyenkor a másik fél makacs, na akkor sehogy sem lehet megmagyarázni, hogy márpedig neki nincs igaza. Na olyankor előjön az agresszív énem, és felmegy bennem a pumpa elég erőteljesen.
2010. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és akkor kérdezi a másik ,"mi a bajod", "te hülye vagy" és még fokozhatnám:S
2010. júl. 30. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. :/ Anyám azt hiszi, hogy MINDIG igaza van. És egyszer nem ismerné be, hogy tévedett. Az ilyenekkel vitatkozni sem lehet.
2010. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!