Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Efféle önismereti problémával...

Efféle önismereti problémával találkozott már valaki? (lent)

Figyelt kérdés
A problémám elég komplex.Valójában arról van szó,hogy saját magaról még kérdést sem tudok feltenni,olyannyira nem ismerem magam.Az emberek sohasem érdeklődnek utánam őszintén,de mikor őszintétlenül érdeklődnek,az is nagyon ritka.Ennek tudható be,hogy szinte semmit sem tudtam meg magamról több mint 20 év alatt,és tudom,hogy ez nem normális.Rám ilyen tekintetben nincs panasz,ugyanis én nagyon nyílt és érdeklődő vagyok azokkal,akikkel barátkozom,de az érdeklődést szinte soha nem viszonozzák.MIt tehetnék ez ellen?Velem van a hiba?Vagy nagyon sok az egocentrikus ember?Mit gondoltok?Meg tudnátok változni bárki kedvéért is?
2010. ápr. 29. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú v. lány, és korod?

Am senki kedvért sem vagy te köteles megváltozni. Egyszerűen csak olyan emberekkel találkoztál eddig, akiket jobban érdekel saját maguk. És ne általánosíts! :P

2010. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van hiba és senki sem lehet tökéletes.ne legyél annyira érdeklődő,és majd megfogják kérdezni,hogy "Mi a bajod?Mi történt veled?"..és akkor majd mondd el,hogy "Te nem is foglalkoztál velem eddig,csak én hallgattam a te problémáidat,dolgaidat,rólam meg alig beszéltünk,talán soha..":Đ és akkor majd változni fog a helyzet.De ne görcsölj rá!

És hajrá!:D

2010. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz barátokat választottál.

Olyan nincs, hogy ne érdeklődjek az iránt, aki nekem fontos.

2010. ápr. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!Valójában,most kicsit megnyugodtam.Már ami az embereket illeti.Már majdnem szilárd meggyőződéssé vált,hogy az ember már menthetetlen,és örökre magányos marad,mert csak a saját dolgai érdeklik.
2010. ápr. 30. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy Te, természetednél fogva nyílt és őszinte vagy, így a téged körülvevő emberek úgy érzik, hogy ismernek, ezért nem kíváncsiskodnak.

Másfelől ne törekedj arra, hogy mások véleménye alapján akard megismerni magad! Abból lehet aztán igazi konfliktusod saját magaddal!!

2010. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!