Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most a magánytól félek, vagy...

Most a magánytól félek, vagy attól, hogy megbántom?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor ismertem meg valakit, azóta alakultak a dolgok, de voltak aggasztó pillanatok, stb. Úgy érzem nem figyel rám eléggé, nem érdeklődik az iránt eléggé, hogy milyen vagyok, stb... Engem ő érdekelt nagyon, de valahogy nem megy ez így, hogy ő nem teszi ugyan ezt... mintha valami blokkolná.


Szombaton beszélünk a dolgainkról és kiderül, hogy vége lesz-e ennek az egésznek.


Én félek nagyon, de nem tudom eldönteni, hogy attól félek-e, hogy többet nem lehetek vele meg a baráti körével (nekem nem nagyon vannak) vagy pedig attól, hogy őt megbántom.


Nem szívesen esnék vissza oda, ahol szilveszter előtt voltam, egyedül, semmittevéssel töltve a napjaim...



2013. jan. 11. 18:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Kb. egy olyan igazi barátom van aki a közelben is lakik, ezért nagyon örültem, hogy új közegbe kerültem ő általa, de most lehet ennek vége.
2013. jan. 11. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te attól a gondolattól félsz, hogy valami miatt mindenképp egyedül maradsz. Ha tényleg agy történne, akkor sincs semmi baj, fel a fejjel. Amúgy ma van szombat, úgyhogy nagy kalappal! :)

20/f

2013. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!