Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sírást visszatartani?

Sírást visszatartani?

Figyelt kérdés

Érzékenyebb típus vagyok, bármelyik helyzetben képes vagyok elbőgni magam. Ezt cikinek érzem és gyerekesnek is néha.

Egyszerűen ha jön nem tudom visszafogni magam. Annyira erősen érzem olyankor a sírást hogy ki jön, nem tudom visszatartani. Ezen hogy lehetne valahogy javítani? Van itt valaki még aki ilyen?


16/L


2013. jan. 1. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Fingom sincs. :(
2013. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok. Bárhol bármikor. De ha nagyon muszáj, elfojtom. Például.. Most a barátommal elég érdekes szituba keveredtünk, egész nap sírnék. Az itthoniak előtt viszont mosolygok, nem mutatom ki. :)


16/L

2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen ez tudom hogy nagyon sz@r azért szeretnék énis megváltozni ne legyek ilyen sírós. Olyan gyengének érzem magam tőle! :(
2013. jan. 1. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

idővel megerősödsz,egyéb technikák nem hiszem hogy sokat javíthatnának rajtad.Túl érzékeny vagy,én értelek,ezzel együtt kell élned.Te ilyen vagy.


26/F

2013. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha eleve sírós vagy, azon nem segít semmi sztem.. bár lehet, hogy átalakítod a rossz érzésed mássá pl düh.. akkor pedig inkább kiabálsz mint sírsz nem? bár van aki mérgében és tehetetlenségében is sír..amúgy az erős emberek is sírnak :D nem az az erős aki nem sír :D de ha nem akarsz sírni, segít, ha tombolsz, nekem legalábbis bejön, viszont a sírás nem jár összetört berendezési tárgyakkal :D

Amúgy, a sírást vissza lehet tartani. gyakorold, bár én nem gyakoroltam. Mégis én visszatudom ^^

2013. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mielőtt elkezdenéd csak a szemeiddel nézz felfelé és abba marad. ha mégse, akkor ismételd meg.


üdv:


egy törpevízmű

2013. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!