Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom abba hagyni a...

Miért nem tudom abba hagyni a sírást, a hisztérikus zokogást, miért akarok szakítani?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót kezdtem szedni. A gyógyszer az első szemtől véd a nem kívánt terhességtől, de én nem akartam rögtön, meg akartam várni a hétvégét, amikor együtt alszunk a párommal, mikor összebújunk utána. Azt akartam, hogy mikor először bennem élvezhet el az különleges legyen. Ma idejött, mert elkísért egy orvoshoz, tudtuk, hogy negyed óra múlva el kell majd menni. Ő mégis levetkőztetett, simogatott, aztán mikor már bennem volt gyorsa vette az ütemet, és 2 perc alatt elment, én persze nem, de ez most nem is fontos. Belém élvezett. Én nem tudtam mit kezdeni magammal, rám jött a sírás, zokogni kezdtem, aztán ordítani, elküldtem, undorító dolgokat mondtam rá, amiket egyenlőre még nem bánok, de majd biztos fogok. Azonnal zuhanyozni mentem, undorodom a gondolattól, hogy egyáltalán hozzám ért. Pedig ő a szerelmem, közös életet terveztünk. Miért vannak mégis ilyen érzések bennem, miért sírok azóta is?
2011. febr. 14. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
'Sztán hány évesek vagytok?
2011. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én 20, Ő 22.
2011. febr. 14. 16:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, van egy olyan szó, hogy "nem". Ezt akkor használják, mikor valamit NEM akarnak. Ha annyira nem akartad volna, akkor mondtad volna, hogy nem. Elég durva, hogy ezen így kiborulsz.
2011. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő is ezt kérdezte, hogy ez miért volt bunkóság, ő nem tudta, hogy én még nem akarom, ő viszont akarta, és én miért nem szóltam, hogy majd később szeretném, hogy különleges legyen.
2011. febr. 14. 16:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neki van igaza sajnos, néma gyereknek anyja se érti a szavát. Legalább akkor le kellett volna állítanod, amikor elővette a péniszét. Mégis mit gondoltál mit fog vele csinálni?
2011. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondtam, mikor gyorsabbra vette, hogy én nem így szeretném. De ő nem figyelt erre oda, azt mondta később nem tudta mire gondolok, és annyira beleélte magát, hogy nem fordított rá különösebben nagy figyelmet.
2011. febr. 14. 16:38
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom, hogy lefeküdtünk, hanem, hogy belém élvezett. Eddig mindig megtudta oldani, hogy kihúzza előtte, mert tudta, hogy nem szeretném ha ilyen simán lenne az első, mikor bennem megy el. Miért állítottam volna le akkor, amikor elővette a péniszét? Nem ezzel volt a baj.
2011. febr. 14. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És amikor bedugta akkor miért nem állítottad le? De egyébként is, miért kerítesz olyan nagy feneket az óvszer nélküli első szexnek? Olyan mint a többi, csak óvszer nélkül. Majd még minden "első" mozzanatot megünneplünk párkapcsolatban... pfff...
2011. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csalódtál, hogy az első igazi együtt lét ilyenre sikeredett, ez természetes. De erről mind a ketten tehettek. Te azért, mert nem mondtad, hogy most nem akarod. Ő azért, mert nem vette észre a jeleket, hogy nem kívánod, már ha egyáltalán voltak ilyen jelek. Nyugodj meg, beszéljétek meg és hátha a kibékülés után egy igazit tudtok szerelmeskedni, olyat, amilyet eredetileg akartál.
2011. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem félre értitek. Én kívántam. Amióta szedem a tablettát is lefekszünk egymással, csak ő tudja, hogy nem ilyen rohanós szexnél szeretném ha először belém élvezne, mert ő ezt elvileg nagyon várta, meg én is. Ezért mindig kihúzta mielőtt elment, mint a megszakításos védekezésnél. De ma nem. Pedig ugyan úgy csak a saját maga szórakoztatására feküdt le velem, hiszen két percig ha tartott az egész. Éreztem, hogy nem figyel, féltem is, hogy most nem fogja kihúzni, ezért szóltam, de ő semmibe vette.
2011. febr. 14. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!