Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom abba hagyni a...

Miért nem tudom abba hagyni a sírást, a hisztérikus zokogást, miért akarok szakítani?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót kezdtem szedni. A gyógyszer az első szemtől véd a nem kívánt terhességtől, de én nem akartam rögtön, meg akartam várni a hétvégét, amikor együtt alszunk a párommal, mikor összebújunk utána. Azt akartam, hogy mikor először bennem élvezhet el az különleges legyen. Ma idejött, mert elkísért egy orvoshoz, tudtuk, hogy negyed óra múlva el kell majd menni. Ő mégis levetkőztetett, simogatott, aztán mikor már bennem volt gyorsa vette az ütemet, és 2 perc alatt elment, én persze nem, de ez most nem is fontos. Belém élvezett. Én nem tudtam mit kezdeni magammal, rám jött a sírás, zokogni kezdtem, aztán ordítani, elküldtem, undorító dolgokat mondtam rá, amiket egyenlőre még nem bánok, de majd biztos fogok. Azonnal zuhanyozni mentem, undorodom a gondolattól, hogy egyáltalán hozzám ért. Pedig ő a szerelmem, közös életet terveztünk. Miért vannak mégis ilyen érzések bennem, miért sírok azóta is?
2011. febr. 14. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan, mintha 15-16 évesek lennétek. Huszonévesen ilyesmivel már nem vacakol az ember.
2011. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csalódtál, nem így tervezted ezt az alkalmat. Azok közé a nők közé tartozol, akiknek a szexualitásban a lelkiségnek is nagy szerepe van.

A párod meg biztos alig várta, hogy beléd élvezhessen. Ő meg inkább fizikai beállítottságú.


Ha nagyon durva dolgokat mondtál rá, akkor kicsit túl reagáltad, ő szerintem nem is érti, mi a bajod.

Inkább meg kellene beszélnetek ezt a dolgot, hogy neked miért esett ez annyira rosszul.

2011. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

16:51

Akár még harminconévesen is. :D

2011. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
elvi kérdéseket léggömb nagyságra fújsz fel. Innetől kezdve magadra vess. Ő sem gondolatolvasó, ezt ne feled el. Szégyenletes ez a fajta viselkedés, és magatartás. Ti NEM illetek össze.
2011. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!