Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet visszatartani a...

Hogyan lehet visszatartani a sírást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egészséges, de sokszor adódik olyan helyzet az életben, amikor nagyon kellemetlen, és nem helyén való, ha zokogásban török ki. Van rá valami mód, hogy ezt elkerüljem? Elsősorban a hirtelen hatásokat, mások általi lecseszést nem tudom kezelni, és bárhogy próbálkozom, nem sikerül visszafognom magam.
2010. okt. 5. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem kell visszatartani, sírj nyugodtan, utána megnyugszol.
2010. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összeszorítom a fogam, és egy darabig nem veszek levegőt, ettől általában elmúlik.
2010. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sírj csak nyugodtan, az segít és megkönnyebbülsz.


De ha zavar, hogy olyan emberek előtt sírod el magad, akik lecsesznek, és nem akarod alájuk adni a lovat azzal, hogy látnak téged sírni, akkor abban a pillantban, amikor sírnál, azonnal gondolj valami olyasmire, ami undorító, vagy dühít, vagy képzeld el, hogy aki lecsesz, hazafelé menet beleesik a sárba, elvágódik és tökig sáros lesz.


Ezek mind elviszik az indulatot, akkor, amikor kell, és nem fogsz bőgni.


De aztán otthon, a négy fal között tessék szépen kibőgni magad, mert az feloldja a szégyenérzetet, a hibásság-tudatot, és a többi problémát.

2013. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom próbálni:) Sajnos elég érzékeny vagyok, és tényleg szarul jön ki, ha lépten-nyomon elbőgöm magam valamin, úgyhogy szükségem lesz erre a módszerre.
2013. jan. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!