Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Romokban az életem! Annyira...

Romokban az életem! Annyira szomorú vagyok! Mit tegyek? Sírjam ki magam, vagy folytsam magamba a sírást?

Figyelt kérdés
a szomorúságom oka olyan amit nem lehet megoldani.
2012. febr. 5. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
sírjad ki magad mert ha visszatartod akkor felgyülemlik és ha kitör belőled lehet,hogy olyanon fog csattani aki nem érdemli meg
2012. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nevedből ítélve kb letört a körmöd vagy a cipőd sarka :D

de én is hasonló helyzetben vagyok,de én úgy vagyok vele hogy leszarom,szar meg minden DE KIBA*SZOTTUL TÚL KELL ÉLNEM

2012. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előttem szóló. Gratulálok, hogy egy névből ilyen következtetéseket tudsz levonni.


Kedves Barbi! Azt tanácsolnám mindeképpen sírj, amennyit csak tudsz. Ha eljutottál odáig, hogy tudsz beszélni róla, beszéld ki magadból. Ha olyan dolog, amit nem tudsz senkinek elmondani keress fel egy pszihológust vagy hívj fel egy lelki-segély vonalat.

2012. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen megértők vagytok :) én a legjobb barátnőmmel szoktam az ilyeneket megbeszélni.
2012. febr. 6. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
én valahova ordibálok pl párnába , ilyenek és utánna sírok egy kicsit utánna megnyugszom és iszom egy sört!
2012. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocs az offért:


Aki a név alapján ítélt... "gratulálok":/ Amúgy mi a baj a nevével?? Szerintem egyáltalán nem sugall semmi olyat, amit te példaként hoztál fel.



On:


Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy! Én azt mondom, ne fojtsd Magadba, mert nem egészséges! Tudom, mert én is mindig elfojtom, de aztán kárát is látom, mert egyszercsak kitör és sokkal rosszabb olyankor. Nekem is olyan problémám van, amit nem lehet megoldani (haláleset), én is próbáltam elfojtani, mert azt hittem, akkor nem borulok ki annyira, de tévedtem. Inkább engedem, utána jobb egy kicsit. Szerintem Te se fojtsd Magadba! A problémán persze nem segít, de legalább egy kicsit megkönnyebbülsz.


Kitartást!

2012. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!